Muži mají rádi ženy, které se mají rády: A další tajemství, která zná každá Chytrá Žena

Muži mají rádi ženy, které se mají rády: A další tajemství, která zná každá Chytrá Žena - Steven Carter, | Dcparkrx.org

...trá Žena -- Zvolte -- Špatná Nic moc Průměr Výborná Doporučuji! Autor Muži mají rádi ženy, které se mají rády A další tajemství, která zná každá Chytrá Žena ... Muži mají rádi ženy, které se mají rády - Steven Carter ... ... . ... Muži mají rádi ženy, které se mají rády v sobě skrývá moudrost, s jejíž pomocí můžete konečně dosáhnout šťastného a naplněného vztahu. Recenzie čitateľov. Jmenuje se Muži mají rádi ženy, které se mají rády. S upřímností, citem a moudrostí přinášejí porozumění základním zásadám, které musí znát všechny ženy, aby byly schopné vytvořit zdravé a trvalé vztahy. Hled ... Muži mají rádi ženy, které se mají rády - A další ... ... . S upřímností, citem a moudrostí přinášejí porozumění základním zásadám, které musí znát všechny ženy, aby byly schopné vytvořit zdravé a trvalé vztahy. Hledáte Noxi Muži mají rádi ženy, které se mají rády. A další tajemství, která zná každá Chytrá Žena - Julia Sokolová, Steven Carter? HLEDEJCENY.cz nabízí Noxi Muži mají rádi ženy, které se mají rády. A další tajemství, která zná každá Chytrá Žena - Julia Sokolová, Steven Carter od 203 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR. ...

INFORMACE

AUTOR
Steven Carter,
DIMENZE
11,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Muži mají rádi ženy, které se mají rády: A další tajemství, která zná každá Chytrá Žena.pdf

POPIS

I chytré ženy dělají hloupé chyby, když dojde na vztahy. Stále znovu a znovu chybují ve stejných věcech; zamilovávají se do stejného typu chlapů, a když jejich vztah ztroskotá, pláčou na ramenou těm stejným kamarádkám.Úspěšní autoři Steven Carter a Julia Sokol napsali knihu pro každou ženu, která by chtěla být moudřejší v oblastech srdce. Jmenuje se Muži mají rádi ženy, které se mají rády.S upřímností, citem a moudrostí přinášejí porozumění základním zásadám, které musí znát všechny ženy, aby byly schopné vytvořit zdravé a trvalé vztahy. Jejich učení je založené na prostém, avšak silném základu, a sice že dlouhotrvající vztah znamená, že musíte dávat sebe samu na první místo a že skutečná láska může vzniknout pouze ze zdravé sebelásky. Muži mají rádi ženy, které se mají rády v sobě skrývá moudrost, s jejíž pomocí můžete konečně dosáhnout šťastného a naplněného vztahu.

Chcete si přečíst knihu?Muži mají rádi ženy, které se mají rády: A další tajemství, která zná každá Chytrá Žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven Carter,. Číst Muži mají rádi ženy, které se mají rády: A další tajemství, která zná každá Chytrá Žena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY