Architektura vnitřního světa člověka: Začínáme chápat sami sebe

Architektura vnitřního světa člověka: Začínáme chápat sami sebe - Artho Stefan Wittemann | Dcparkrx.org

...ázev originálu: Warum wir erst anfangen, uns selbst zu verstehen ... Architektura | Slovník cizích slov ... . ISBN 978-80-87249-16-1 › Životní pomoc, psychologie › Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat sami sebe Nejnovější kniha Artha Wittemanna "Architektura vnitřního světa člověka" se zaměřuje na lidskou psýché, konkrétně na to, na jakých principech funguje její utváření sebe sama. Wittemann ve svém díle nejenom spojuje to nejpodstatnější z nauk předních psychologů (S. Freud, K. G. Jung, R. Assagioli aj.), ale jde daleko za ... Arch ... Architektura vnitřního světa člověka - Začínáme chápat ... ... . Freud, K. G. Jung, R. Assagioli aj.), ale jde daleko za ... Architektura vnitřního světa člověka: Začínáme chápat sami sebe Artho Stefan Wittemann Nakladatel: Maitrea 2014 Architektura vnitřního světa člověka. Začínáme chápat sami sebe ... jež jsou popsány v knize Architektura vnitřního světa člověka (MAITREA 2011). V roce 2013 Artho a Veeta založili Mezinárodní školu Individuální Systemiky, kde se obsáhle podělili s veřejností se svým novým přístupem k rozvoji lidstva. ... Začínáme chápat sami sebe. WITTEMANN Artho Stefan. Info: Maitrea, 2011 (1.) - brož., 384 str. Z něm. přel. A. Ságlová-Veit EAN: 9788087249161 ISBN: 978-80-87249-16-1 ... Kniha Architektura vnitřního světa člověka je skutečným obohacením pro psychologickou praxi. Na pozadí „skrytého řádu" psýché pochopíme stagnaci a ... Nejnovější kniha Artha Wittemanna "Architektura vnitřního světa člověka" se zaměřuje na lidskou psýché, konkrétně na to, na jakých principech funguje její utváření sebe sama. Wittemann ve svém díle nejenom spojuje to nejpodstatnější z nauk předních psychologů (S. Freud, K. G. Jung, R. Assagioli aj.), ale jde dal...

INFORMACE

AUTOR
Artho Stefan Wittemann
DIMENZE
5,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Architektura vnitřního světa člověka: Začínáme chápat sami sebe.pdf

POPIS

Artho S. Wittemann se už dvacet let intenzivně zabývá otázkami systémové sebeorganizace psýché. Dlouhou dobu byl žákem a posléze spolupracovníkem dr. Hala a dr. Sidry Stoneových, zakladatelů metody Voice Dialogue. Pak se společně se svou ženou Veetou vydal vlastní cestou a výsledky pod pojmem IndividualSystemik© (individuální systematika) rozvinul do obsáhlé psychologické teorie a praxe. Ve své první knize, nazvané Inteligence duše, představuje základní koncepci individuální systematiky. Další, hlubší výzkum v psychoterapeutické praxi a ve vzdělávacích seminářích pro terapeuty a poradce vedl k poznatkům a technikám, jež jsou popsány v této knize. Kniha Architektura vnitřního světa člověka je skutečným obohacením pro psychologickou praxi. Na pozadí „skrytého řádu“ psýché pochopíme stagnaci a rozporuplnost v terapeutickém procesu. Artho Wittemann velice působivě ukazuje cestu, jak zpřístupnit a vysvětlit řád, jenž je za tím skrytý, a především lásku k pacientovi/klientovi, s tímto řádem hluboce spojenou. Mnoho terapeutů na tuto knihu určitě čekalo, aniž by to věděli, a je velice důležité, aby se co nejvíce uplatnila v terapeutické praxi.

Chcete si přečíst knihu?Architektura vnitřního světa člověka: Začínáme chápat sami sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Artho Stefan Wittemann. Číst Architektura vnitřního světa člověka: Začínáme chápat sami sebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY