Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů

Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů - Diana Cooper | Dcparkrx.org

... e-shopu:-36 ... Kromě podrobných informací o zvířatech, s nimiž sdílíme tento svět, a o konkrétních andělech, kteří se zvířaty spolupracují, zde najdete také modlitby, vizualizace a řízené meditace, jež vám pomohou se všemi druhy zvířat navázat spojení a pomáhat jim ... Archandělé a svět přírody - Duchovní život zvířat a stromů ... ... . Archandělé a svět přírody -- Duchovní život zvířat a stromů - Cooper, Diana ; - Každý druh zvířete má podobně jako lidé duši, která zde na Zemi naplňuje určité poslání. Ptáci, ryby, hmyz, plazi a všechna ostatní zvířata kráčejí svou vlastní duchovní ... Úvod » Naučné » Esoterika » Archandělé a svět přírody - Duchovní život zvířat a stromů - Diana Cooper Archandělé a svět přírody ... a službě, kterou zde v našem světě vykon ... Archandělé a svět přírody - Duchovní život zvířat a stromů ... ... . Ptáci, ryby, hmyz, plazi a všechna ostatní zvířata kráčejí svou vlastní duchovní ... Úvod » Naučné » Esoterika » Archandělé a svět přírody - Duchovní život zvířat a stromů - Diana Cooper Archandělé a svět přírody ... a službě, kterou zde v našem světě vykonávají. Dozvíte se, z jakých planet či hvězd jednotlivé druhy zvířat pocházejí a co se na ... Archandělé a svět přírody - Duchovní život zvířat a stromů - Diana Cooper. Každý druh zvířete má podobně jako lidé duši, která zde na Zemi naplňuje... Náš web zlepšujeme pomocí cookies. Do vašeho zařízení ukládáme také cookies třetích stran. Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů Diana Cooper Nakladatel: Fontána 2019 žádné recenze Sojka hlídačka Sojko sojko, dej mi vě...

INFORMACE

AUTOR
Diana Cooper
DIMENZE
4,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů.pdf

POPIS

Každý druh zvířete má podobně jako lidé duši, která zde na Zemi naplňuje určité poslání. Ptáci, ryby, hmyz, plazi a všechna ostatní zvířata kráčejí svou vlastní duchovní cestou. Některá zvířata se vtělují proto, aby mohla sloužit lidstvu, zatímco jiná pomáhají naší planetě anebo se sem přišla rozvíjet prostřednictvím života na Zemi. Du-še zvířat pocházejí stejně jako duše lidí z různých hvězd či planet anebo dokonce z jiných vesmírů. V této knize vám Diana Cooper předkládá zcela jedinečné a dosud nevídané učení o říši zvířat. Podělí se zde s vámi o pozoruhodné informace, jež přijala prostřed-nictvím channelingu, o poslání duše jednotlivých zvířat a službě, kterou zde v našem světě vykonávají. Dozvíte se, z jakých planet či hvězd jednotlivé druhy zvířat po-cházejí a co se na Zemi tato přišla naučit či co sem přišla naučit ostatní bytosti. Kromě podrobných informací o zvířatech, s nimiž sdílíme tento svět, a o konkrétních andělech, kteří se zvířaty spolupracují, zde najdete také modlitby, vizualizace a řízené meditace, jež vám pomohou se všemi druhy zvířat navázat spojení a pomáhat jim. Tato neuvěřitelná kniha vám rozšíří vědomí a pomůže vám nahlížet na svět osvícenýma očima.

Chcete si přečíst knihu?Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diana Cooper. Číst Archandělé a svět přírody: Duchovní život zvířat a stromů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY