Potrhlí Troutmanovi: Na cestě za poznáním sama sebe

Potrhlí Troutmanovi: Na cestě za poznáním sama sebe - Miriam Toewsová | Dcparkrx.org

...ívání. Autorka Miriam Toewsová obdržela za knihu prestižní cenu Kanadského svazu spisovatelů ... nejostřejší pokrmy tatarské kuchyně recenze ... . Potrhlí Troutmanovi ( Na cestě za poznáním sebe sama ) Toewsová Miriam (Jota, 2011) Cena: 4.50 ... Potrhlí Troutmanovi ( Na cestě za poznáním sebe sama ) (Popis) pevná väzba matná s prebalom, 222 strán, veľmi dobrý stav, český jazyk Romantika, romány pre ženy - ďalší tovar tejto kategórie Poznej sám sebe poznej své skryté já :... Požár na obzoru. Požehnáni ti, kdož žízní. Prach jsi a v prach se obrátíš. Praktická ... nejostřejší pokrmy tatarské kuchyně recenze ... ... Požár na obzoru. Požehnáni ti, kdož žízní. Prach jsi a v prach se obrátíš. Praktická příručka astrologie přehledný průvodce po... Pravda Nepříjemně upřímná kniha o... Pravda za řadou nešťastných příhod Lemonyho Snicketa. Potrhlí Troutmanovi ( Na cestě za poznáním sebe sama ) Toewsová Miriam Cena: 4.50 € Hezké vstávaní ... pevná laminovaná väzba, 158 strán, veľmi dobrý stav, český jazyk, na prednej predsádke je napísané venovanie Humor, satira, citáty, výroky, aforizmy - ďalší tovar tejto kategórie Potrhlí Troutmanovi ( Na cestě za poznáním sebe sama ) Potrhlí Troutmanovi ( Na cestě za poznáním sebe sama ) Toewsová Miriam Cena: 4.50 € Premeny ... Potrhlí Troutmanovi. Miria. m To. ewso. vá. Potrhlí Troutmanovi Na cestě za pozn. áním sama sebe. zuzana beranová. hana marie körnerová. každé vysvitMladá gnérka okouší. Miriam ... Potrhlí Troutmanovi - Na cestě za poznáním sama sebe od . informace o produktu Kniha Potrhlí Troutmanovi - Na cestě za poznáním sama sebe, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Potrhlí Troutmanovi - Na cestě za poznáním sama sebe. bücher : Německo, Rakousko - Antikvariát, Michal Bartoš Pernštýnská 7 530 02 Pardubice. Tel.: 723 881 941 [email protected] IČ: 72962500 Účet : 8584016001/5500 Údaje pro platbu ze zahraničí Potrhlí Troutmanovi: Na cestě za poznáním sama sebe - Miriam Toewsová; Richard Janda Příběh rozbité rodiny Troutmanů z kanadské Manitoby. Matka na pokraji nervového zhroucení, sklíčené dospívající děti a k tomu jedna nešťastná teta, která přijíždí, aby vše zachránila. datum hodnocení komentář; 20. 02. 2020: pozitivn...

INFORMACE

AUTOR
Miriam Toewsová
DIMENZE
5,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Potrhlí Troutmanovi: Na cestě za poznáním sama sebe.pdf

POPIS

Příběh rozbité rodiny Troutmanů z kanadské Manitoby. Matka na pokraji nervového zhroucení, sklíčené dospívající děti a k tomu jedna nešťastná teta, která přijíždí, aby vše zachránila. Rozjíždí se divoká výprava na jih USA za nalezením ztraceného otce. A co všechno na cestě najdou? Sebe sama. Cestu k druhému. A mnoho dalšího... Kanadská spisovatelka a esejistka Miriam Toewsová se narodila roku 1964 ve Steinbachu. Studovala na Univerzitě v Manitobě a na King´s College v Halifaxu. Pracovala jako svobodná novinářka pro noviny a rádio. Je autorkou několika knih, z nichž průlomových titulem se stala kniha A Complicated Kindness (Složitá laskavost, 2004), která se držela po celý rok na vrcholu kanadských bestselerů a získala několik ocenění, např. Governor General´s Award nebo Miller Prize. Debutovala roku 2007 jako herečka ve filmu mexického režiséra Carlose Reygadase s názvem Luz silenciosa (Tiché světlo), který se promítal na filmovém festivalu v Cannes. Za tuto roli byla v Mexiku nominována na ocenění Ariel Awards. Na podzim 2008 publikovalo nakladatelství Kanada Knopf román The Flying Troutmans. Kniha získala ocenění Rogers Writers´ Trust Fiction Prize.

Chcete si přečíst knihu?Potrhlí Troutmanovi: Na cestě za poznáním sama sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miriam Toewsová. Číst Potrhlí Troutmanovi: Na cestě za poznáním sama sebe Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY