Mentální detoxikace: Jak uzdravit své negativní myšlenky

Mentální detoxikace: Jak uzdravit své negativní myšlenky - Sandra Ingerman | Dcparkrx.org

...a Mentální detoxikace představuje novou a hlubokou léčebnou techniku, která je současně tradiční, pragmatická a inspirující ... Mentální detoxikace - jak uzdravit své negativní myšlenky ... . Sandra Ingerman, která je terapeutkou a šamankou, vás v ní naučí, jak se vypořádat se svým strachem, hněvem a frustrací. Mentální detoxikace - jak uzdravit své negativní myšlenky. Novinka . Sandra Ingerman: Rok vydání: 2019: Vydavatelství: Fontána: ISBN: 978-80-7336-965-1: Stran: 152: ... jak můžete vhodným způsobem zpracovat a transformovat negativní myšlenky a emoce, které se ve vás vynořují v průběhu dne ... Mentální detoxikace - jak uzdravit své negativní myšlenky ... ... jak můžete vhodným způsobem zpracovat a transformovat negativní myšlenky a emoce, které se ve vás vynořují v průběhu dne. Namísto toho, abyste druhým ... Kniha Mentální detoxikace představuje novou a hlubokou léčebnou techniku, která je současně tradiční, pragmatická a inspirující. Sandra Ingerman, která je terapeutkou a šamankou, vás v ní naučí, jak se vypořádat se svým strachem, hněvem a frustrací. Sandra je známa pro svou schopnost přinášet do naší kultury ve srozumitelné podobě pradávné léčebné metody z ... Jak uzdravit své negativní myšlenky. ... Rozmery 148 x 210 mm ISBN 989-56-8698-956-8 EAN kód 9895686989568 Číslo produktu 361530. Kniha Mentální detoxikace představuje novou a hlubokou léčebnou techniku, která je současně tradiční, pragmatická a inspirující. Sandra Ingerman, která je terapeutkou a šamankou, vás v ní ... Kniha Mentální detoxikace představuje novou a hlubokou léčebnou techniku, která je současně tradiční, pragmatická a inspirující. Sandra Ingerman, která je terapeutkou a šamankou, vás v ní naučí, jak se vypořádat se svým strachem, hněvem a frustrací. Kniha Mentální detoxikace představuje novou a hlubokou léčebnou techniku, která je současně tradiční, Internetové a kamenné knihkupectví. ... Mentální detoxikace - jak uzdravit své negativní myšlenky. Mentální detoxikace - jak uzdravit své negativní myšlenky. Novinka . Sandra Ingerman : Rok vydání: 2019: Mentální detoxikace - Jak uzdravit své n ... jak můžete vhodným způsobem zpracovat a transformovat negativní myšlenky a emoce, které se ve vás vynořují v průběhu dne. Namísto toho, abyste druhým lidem a do vnějšího světa posílali škodlivou energii, se pomocí meditací, vizualizací a dalších cvičení naučíte ... Dalo by se říci, že myšlenky jsou pro mozek potravou. Mentální detoxikace spočívá v omezení myšlenek vyvolávajících negativní emoce a jejich nahrazení jinými, evokujícími pocity klidu a míru. Funkce těla je založena na výživě, kterou ho zásobujeme. Rozum se v tomhle nijak zvlášť neodlišuje. Nabídky na Jak překonat negativní emoce a myšlenky z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Jak překonat negativní emoce a myšlen...

INFORMACE

AUTOR
Sandra Ingerman
DIMENZE
8,12 MB
NÁZEV SOUBORU
Mentální detoxikace: Jak uzdravit své negativní myšlenky.pdf

POPIS

Kniha Mentální detoxikace představuje novou a hlubokou léčebnou techniku, která je současně tradiční, pragmatická a inspirující. Sandra Ingerman, která je terapeutkou a šamankou, vás v ní naučí, jak se vypořádat se svým strachem, hněvem a frustrací. Sandra je známa pro svou schopnost přinášet do naší kultury ve srozumitelné podobě pradávné léčebné metody z nejrůznějších kultur tak, aby tyto vyhovovaly našim současným potřebám, a zároveň nám ukazuje, jak se můžeme chránit v jakémkoli negativním prostředí, které je naplněno škodlivou a nepřátelskou energií. Ve své práci využívá pradávné principy alchymie, jež bývá popisována jako technika, prostřednictvím které se středověcí přírodní filozofové snažili přeměňovat olovo ve zlato. Alchymisté však obrazně řečeno pracují také na vyšší úrovni a přetvářejí těžké olovnaté vědomí v radostné a šťastné zlaté vědomí. S pomocí svých teorií se autorka v této knize zabývá tím, jak můžete vhodným způsobem zpracovat a transformovat negativní myšlenky a emoce, které se ve vás vynořují v průběhu dne. Namísto toho, abyste druhým lidem a do vnějšího světa posílali škodlivou energii, se pomocí meditací, vizualizací a dalších cvičení naučíte vyzařovat pozitivní myšlenky a dozvíte se, jak se ochránit před negativními energiemi. Techniky popsané v této knize jsou jednoduché, ale mají moc změnit vás, druhé lidi i vnější svět.

Chcete si přečíst knihu?Mentální detoxikace: Jak uzdravit své negativní myšlenky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sandra Ingerman. Číst Mentální detoxikace: Jak uzdravit své negativní myšlenky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY