Sedmý hřích se trestá smrtí

Sedmý hřích se trestá smrtí - Hana Whitton | Dcparkrx.org

... král pravidelně navštěvuje speciálně vyhloubenou tajnou chodbou ... Kniha: Sedmý hřích se trestá smrtí - Hana Whitton | Knihy ... ... . Zde však začne doch.. Zobrazit celý text. Sedmý hřích se trestá smrtí / Hana Whitton. Zpět na předchozí . Celý popis. Cena 39 Kč. Není dostupné Anotace Rosamund je urozená dívka, která se seznámila s králem Jindřichem II. při jedné z jeho návštěv ve Walesu. ... Popis: Romány Sedmý hřích se trestá smrtí a informácie kde kúpiť. Rosamund je urozená dívka, která se seznámila s králem Jindřic ... Sedmý hřích se trestá smrtí bazar | Databáze knih ... . Rosamund je urozená dívka, která se seznámila s králem Jindřichem II. při jedné z jeho návštěv ve Walesu. Jindřicha její půvab okouzlil a jejich romantická láska brzy přerostla ve vášnivý, trvalý milostný vztah. Historický detektivní román o lásce a pomstě se odehrává ve 2. polovině 12. století v Anglii v období vlády krále Jindřicha II. Plantageneta. WHITTON, Hana : Sedmý hřích se trestá smrtí Jako nová. - informace k inzerátu... Inzerát již neexistuje. Zkuste knihu najít v aktuální nabídce bazaru. Sedmý hřích se trestá smrtí Hana Parkánová-Whitton. Běžná cena: 249 Kč ... E-kniha: Sedmý hřích se trestá smrtí (Hana Whitton). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Sedmý hřích s...

INFORMACE

AUTOR
Hana Whitton
DIMENZE
3,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmý hřích se trestá smrtí.pdf

POPIS

Rosamund je urozená dívka, která se seznámila s králem Jindřichem II. při jedné z jeho návštěv ve Walesu. Jindřicha její půvab okouzlil a jejich romantická láska brzy přerostla ve vášnivý, trvalý milostný vztah. Jindřichova manžela královna Eleanor Akvitánská pozoruje vývoj událostí s rostoucí žárlivostí, ale i s obavami. Rosamund se posléze uchýlí do benediktinského kláštera Godstow nedaleko Oxfordu, kde ji král pravidelně navštěvuje speciálně vyhloubenou tajnou chodbou. Zde však začne docházet k nevysvětlitelným vraždám. Má v nich prsty královna Eleanor Akvitánská? To chce vypátrat Rosamundina přítelkyně Grace, která se tím ovšem sama vystavuje smrtelnému nebezpečí.

Chcete si přečíst knihu?Sedmý hřích se trestá smrtí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Whitton. Číst Sedmý hřích se trestá smrtí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY