Angličtina Krok za krokem

Angličtina Krok za krokem - Miloslava Pourová | Dcparkrx.org

...have been substantially innovated. Krok za krokem: Finger, vegetable, fork, freezer, credit card, ice Spustit anglická cvičení https://www ... E-kniha: Angličtina Krok za krokem | Knihy.ABZ.cz ... .landigo.cz/anglictina?fromFB_date2020-04-0208:03:01 Krok za krokem: Big, white, young, different, bad, long Spustit anglická cvičení https://www.landigo.cz/anglictina?fromFB_date2020-05-0608:03:01 4 interaktivní tituly (Krok za krokem, Příprava na školu, Hravá slovíčka, Angličtina Nicole & Tommy), celkem téměř 4 700 digitálních edukačních materiálů. Velké množství interaktivních cvičení a nástrojů zaměřených na rozvíjení různých aspektů osobnostního vývoje dětí. Zbo ... Anglická cvičení: Mírně pokročilí,Krok za krokem ... . Velké množství interaktivních cvičení a nástrojů zaměřených na rozvíjení různých aspektů osobnostního vývoje dětí. Zboží ze stejné kategorie - Angličtina krok za krokem Cambridge Little Steps 1 Flashcards A three-level language and early literacy course for very young children that turns stories, Big ......

INFORMACE

AUTOR
Miloslava Pourová
DIMENZE
4,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina Krok za krokem.pdf

POPIS

Co na této knize nejvíce oceníte? V knize jsou zastoupeny tyto prvky: - jednoduché texty s kvalitní slovní zásobou; - slovní zásoba zaměřená na běžná témata denního života; - gramatika vycházející přímo z textů s číselnými odkazy a okamžitým vysvětlením; - vzorové příklady v gramatice přeložené do češtiny; - slovní zásoba s výslovností a českým překladem; - rozšiřující slovní zásoba; - otázky k textům s českým překladem; - cvičení s možností vyjádřit se vlastními slovy (ihned s řešením); - obraty pro potřebné konverzační situace; - testy (ihned s řešením); - překlady (ihned s řešením); - typické chyby českých studentů (ihned s řešením).

Chcete si přečíst knihu?Angličtina Krok za krokem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslava Pourová. Číst Angličtina Krok za krokem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY