Od nepaměti k zapomnění

Od nepaměti k zapomnění - Radovan Menšík | Dcparkrx.org

...Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání ... E-kniha: Od nepaměti k zapomnění - Radovan Menšík | Knihy ... ... . A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona vmete do tváře, ... Od nepaměti k zapomnění Autor: Menšík, Radovan Nakladatel: Odeon EAN: 9788020719058 ISBN: 978-80-207-1905-8 Originál: Od nepaměti k zapomnění Popis: Elektronická kniha, 248 stran, bez zabezpečení DRM, 0,5 MB ePUB, 1,3 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Od nepaměti k zapomnění - Radovan Menšík. Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínán ... Kniha Od nepaměti k zapomnění - Radovan Menšík | Dobré ... ... . Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k... Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona vmete do tváře, že ho nikdy nemilovala. S jejich synem Patrikem a jeho partnerkou Stelou se poznáme vzápětí ... Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona vmete do tváře, že ho nikdy nemilovala. S jejich synem Patrikem a jeho partnerkou Stelou se poznáme vzápětí ... Od nepaměti k zapomnění Menšík, Radovan Cena: 239 Kč (e-book) Vedlejší pokoje Menšík, Radovan Cena: 181 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... Menšík Radovan: Od nepaměti k zapomnění. Autor: Menšík Radovan. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. Od nepaměti k zapomnění Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona vmete do tváře, že ho nikdy ... Od nepaměti k zapomnění Menšík Radovan. Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. R...

INFORMACE

AUTOR
Radovan Menšík
DIMENZE
11,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Od nepaměti k zapomnění.pdf

POPIS

Lidský život v kostce. Od prvního nádechu k poslednímu, jako bychom byli odnepaměti určeni k zapomínání. A k zapomnění. Román vypráví příběh čtyř lidí, jejichž osudy jsou hluboce provázány. S Alicí a Tomášem se seznámíme právě v okamžiku, kdy mu ona vmete do tváře, že ho nikdy nemilovala. S jejich synem Patrikem a jeho partnerkou Stelou se poznáme vzápětí – Patrik je po těžké autohavárii v kómatu. Aby toho nebylo málo, u jeho otce propuká Alzheimerova choroba, takže Alice má na starosti oba dva: jednoho, který se učí žít znovu, a druhého, který se snaží život nezapomínat.

Chcete si přečíst knihu?Od nepaměti k zapomnění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radovan Menšík. Číst Od nepaměti k zapomnění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY