Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel

Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel - Irmgard Luchtová | Dcparkrx.org

...iha Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel na www ... Obyvatele lesa | Srovnanicen.cz ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Příroda... Příroda od jara do zimy: Podnázev: pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel: Autor: Irmgard Luchtová ; z německého originálu Die grüne Natur-Uhr ... přeložila Barbora Špundová ... Příroda od jara do zimy. Kdo napsal knihu Příroda od jara do zimy? Autorem je Irmgard Lucht. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Pozorujte proměny lesa, ... Obyvatele lesa | Srovnanicen.cz ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ... Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel. ... Nahlédneme pod zem, mezi stébla trávy, vyšplháme do korun stromů a nakoukneme do ptačích hnízd. Poznáme, jak spolu zvířata a ... Příroda od jara do zimy - pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel. Jako dítě jsem chtěla být zvěrolékařkou. Pečovat o zvířata, chodit do přírody. Byl to můj velký sen. I když se nesplnil, přírodu i zvířata mám stále ráda. Doma mám velkou zahradu, kousek od nás je les. Příroda od jara do zimy Příroda od jara do zimy Pozorujte proměny louky, lesa a jejich obyvatel. Chci vědět více >> Chci vědět více >> Dostupnost. MÁME SKLADEM Cena. 299 Kč s DPH. Možnosti dopravy ks Koupit radost ... Příroda od jara do zimy - pozorujte proměny l...

INFORMACE

AUTOR
Irmgard Luchtová
DIMENZE
10,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel.pdf

POPIS

Věděli jste, že matka příroda, stejně jako my lidé, velmi pečlivě hlídá čas? Kdy odlétají stěhovaví ptáci? Co se děje v zimě v lese? A kdy se seče louka? Vydejte se s námi na procházku a naslouchejte tikání hodin, kterými se příroda řídí. Nahlédneme pod zem, mezi stébla trávy, vyšplháme do korun stromů a nakoukneme do ptačích hnízd. Poznáme, jak spolu zvířata a rostliny během roku spolupracují a jakými proměnami příroda prochází.

Chcete si přečíst knihu?Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irmgard Luchtová. Číst Příroda od jara do zimy: Pozorujte proměny lesa, louky a jejich obyvatel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY