Trénink slovní sebeobrany: Jak pohotově najít správáná slova v každé situaci

Trénink slovní sebeobrany: Jak pohotově najít správáná slova v každé situaci - Matthias Nöllke | Dcparkrx.org

...á slova v každé situaci - Matthias Nöllke ... Trénink slovní sebeobrany ... . Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kompletní specifikace produktu Trénink slovní sebeobrany -- Jak pohotově najít správná slova v každé situaci - Matthias Nöllke, porovnání cen, hodnocení a recenze Trénink slovní sebeobrany -- Jak pohotově najít správná slova v každé situaci - Matthias Nöllke Trénink slovní. sebeobrany. Matthias Nöllke Matthias Nöll ... Trénink slovní sebeobrany -- Jak pohotově najít správná ... ... . sebeobrany. Matthias Nöllke Matthias Nöllke Trénink slovní sebeobrany Jak pohotově najít správná slova v každé situaci Schlagfertigkeit Trainer Licensed edition by the Rudolf Haufe Verlag, Federal Republic of Germany, Freiburg 2006 Lizenzausgabe des Rudolf Haufe Verlags, Bundesrepublik Deutschland, Freiburg 2006 Přeloženo z německého originálu knihy Matthias ... Kniha: Trénink slovní sebeobrany -- Jak pohotově najít správná slova v každé situaci - Matthias Nöllke. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Trénink slovní sebeobrany: Jak pohotově najít správná slova v každé situaci Matthias Nöllke Nakladatel: Grada 2011 Trénink slovní sebeobrany V knížce s padesáti cvičeními a mnoha praktickými tipy a radami si natrénujete, jak sebevědomě čelit slovním útokům a napadením. ... Jak pohotově najít správná slova v každé situaci. ... Jak pohotově najít správná slova v každé situaci. kniha (manuál) Trénink slovní sebeobrany - Jak pohotově najít správná slova v každé situaci (Nöllke Matthias) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Trénink slovní sebeobrany - jak pohotově najít správná slova v každé situaci (ve slevě jediný výtisk !) Výprodej . Matthias Nöllke: Rok vydání: 2011: Vydavatelství: Grada Publishing: ISBN: 978-80-247-3517-7: Stran: 120: Skladem: poslední kusy: V knížce s padesáti cvičeními a mnoha praktickými tipy a radami si natrénujete, jak sebevědomě čelit slovním útokům a napadením. Když si osvojíte a v praxi vyzkoušíte všechny doporučené techniky a taktiky, uvidíte, že slovní sebeobrana není žádná věda. Prodejny a výdejní m...

INFORMACE

AUTOR
Matthias Nöllke
DIMENZE
5,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink slovní sebeobrany: Jak pohotově najít správáná slova v každé situaci.pdf

POPIS

V knížce s padesáti cvičeními a mnoha praktickými tipy a radami si natrénujete, jak sebevědomě čelit slovním útokům a napadením. Když si osvojíte a v praxi vyzkoušíte všechny doporučené techniky a taktiky, uvidíte, že slovní sebeobrana není žádná věda. Projdete celým tréninkovým procesem - načerpáte rady, jak zůstat duchapřítomní a nenechat se ochromit nečekaným útokem, získáte přehled osvědčených jednoduchých frází, které zaručeně fungují, ale také tipy, jak vytvořit přesně mířené a přitom duchaplné odpovědi, které vám pomohou vyjít z nepříjemné situace suverénně. Díky mnoha konkrétním tipům a příkladům z reálného života se naučíte na slovní útoky a provokace reagovat pohotově, trefně i vtipně a budete schopni s přehledem ubránit svou důstojnost.

Chcete si přečíst knihu?Trénink slovní sebeobrany: Jak pohotově najít správáná slova v každé situaci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matthias Nöllke. Číst Trénink slovní sebeobrany: Jak pohotově najít správáná slova v každé situaci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY