Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb

Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb - Zuzana Havrdová, | Dcparkrx.org

...lních a zdravotních služeb Autor: Zuzana Havrdová ; kol ... Centrum Poděbrady, o.p.s.: Úvod ... . Publikace se zaměřuje na téma hodnot jako relativně stálých motivů rozhodování, zahrnující jak zdroje, tak i cíle chování. Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb Compiled 12.2.2018 12:16:18 by Document Globe ® 1 Zuzana Havrdová a kol. Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb ISBN 978-80-87398-06-7. Vydala FHS UK, 2010, 208 stran, brožovaná vazba. Get thi ... Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb ... ... . Vydala FHS UK, 2010, 208 stran, brožovaná vazba. Get this from a library! Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb. [Zuzana Havrdová] Hledáte Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb od Zuzana Havrdová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR JPD3 - Modernizace a institucionalizace vybraných vzdělávacích mechanismů v oblasti sociálních a zdravotních služeb- vedoucí projektu- 2005-2007. ... Hodnoty v prostředí zdravotních a sociálních služeb. Praha: UK FHS, 150s. Havrdová a kol. 2011. Kultura organizace a supervize ve vzájemném působení. Podobné jednotky. Strategické řízení v organizacích zdravotních a sociálních služeb / Hlavní autor: Preuss, Karel Vydáno: (2012) Rozbor neinvestičních výdajů v rezidenčních zařízeních v r. 2001 : studie zpracovaná v rámci projektu Vybrané sociálně ekonomické otázky poskytování sociálních a zdravotních služeb / Hlavní autor: Průša, Ladislav, 1958- Vydáno ... Kniha Hodnoty v...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Havrdová,
DIMENZE
4,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb.pdf

POPIS

Publikace se zaměřuje na téma hodnot jako relativně stálých motivů rozhodování, zahrnující jak zdroje, tak i cíle chování. Akcentuje zejména profesní hodnoty a jejich funkci regulátorů norem chování pracovníků dané profese, které pomáhají vymezit, co je v dané profesní skupině považováno za správné a nesprávné (etické kodexy, profesní čest), za profesionální a neprofesionální (kompetence, standardy).

Chcete si přečíst knihu?Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Havrdová,. Číst Hodnoty v prostředí sociálních a zdravotních služeb Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY