Operace Slunce

Operace Slunce - Václav Šorel | Dcparkrx.org

...věk v tomto prostředí rozhodně nečekal ... Operace Slunce - Václav Šorel - Megaknihy.cz ... . Vždyť ani drogový dealer, který s opovržením hleděl na prosícího ubožáka, neoplýval čistotou. Přesně takovým komiksem je "Operace Slunce". Sci-fi mafiánský příběh, který nám ukazuje, že Václav Šorel má nápady i v posledních letech a to nápady celkem originální. Komiks nevycházel v časopise "ABC", jak bylo u Šorela většinou zvykem, ale k jeho prvnímu vydání došlo v letech 2008 a 2009 v časopisu "Junior 21 ... Nelze jinak, než příběh brát děts ... Operace Slunce - Václav Šorel | Databáze knih ... ... Nelze jinak, než příběh brát dětskýma očima. Pokud se vám to podaří, tak si přečtete příběh, který má nápad, spád a napětí, což je přesně to, co člověk od takové knihy čeká. Operace Slunce Román na motivy komiksového příběhu, původně vycházejícího na pokračování v časopise ABC, přenáší čtenáře do blízké budoucnosti, v níž se Zemi pokouší ovládnout mafie. Její plán? Najmout bývalého vesmírného pilota Jana Bílka, aby jí pomohl ukořistit jednu z posledních jaderných bomb, kterou ... Operace Slunce E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Václav Šorel. 2019, česky, 184 stran. Elektronické knihy » Sci-fi. Ihned ke čten ... Operace Slunce. Václav Šorel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 14.5. u Vás doma (Typy ... Objednávejte knihu Operace Slunce v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Operace Slunce E-kniha, česky. 0. Elektronická kniha Autor: Václav Šorel. 2019, česky, 184 strán. Elektronické knihy » Sci-fi. Ihneď k čítaniu PDF. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Cena s DPH: Operace Slunce. Román na motivy komiksového příběhu, původně vycházejícího na pokračování v časopise ABC, přenáší čtenáře do blízké bu...

INFORMACE

AUTOR
Václav Šorel
DIMENZE
6,18 MB
NÁZEV SOUBORU
Operace Slunce.pdf

POPIS

Román na motivy komiksového příběhu, původně vycházejícího na pokračování v časopise ABC, přenáší čtenáře do blízké budoucnosti, v níž se Zemi pokouší ovládnout mafie. Její plán? Najmout bývalého vesmírného pilota Jana Bílka, aby jí pomohl ukořistit jednu z posledních jaderných bomb, kterou se pozemská vláda chystá zneškodnit vystřelením do Slunce. Podaří se Bílkovi intriky mafie překazit, nebo se Země jednou provždy ocitne v jejím područí?

Chcete si přečíst knihu?Operace Slunce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Šorel. Číst Operace Slunce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY