10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy

10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy - Christine Schneiderová, | Dcparkrx.org

...jka. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Flora, zahrada; ISBN: 978-80-204-5148-4 ... 10 hub - Jak najít a určit nejbezpečnější druhy | Odborná ... ... . EAN: 9788020451484. Objednací kód: NA340514 Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. E-kniha 10 hub od Gerhard Schuster. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Podnázev: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy. Jazyk: Čeština. Nakladatelství: Mladá ... Kniha: 10 hub -- Jak najít a určit nejbezpečnější druhy ... ... . Podnázev: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy. Jazyk: Čeština. Nakladatelství: Mladá fronta. Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá. Stran: 96. ISBN: 978-80-204-5148-4. Rozměry (mm) (výška x šířka x tloušťka): 193 x 118 x 10 Češi patří mezi vášnivé houbaře, ne všichni se v nich však vyznají. Proto je dobré mít při sběru hub pomocníka v podobě knihy. Nejzajímavější období pro houbaření je zejména období od dubna do listopadu, kdy roste většina našich jedlých hub., Hledáte inspiraci na nákup knih, nebo recenze, rozhovory, knižní tipy, soutěže? 10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy (978-80-204-5148-4) Kniha - autor Gerhard Schuster; Christine Schneiderová, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Pokud se zatím vůbec nevyznáte v houbách a nevíte, které sbírat můžete a kterým se naopak máte zdaleka vyhnout, příručka vám skvěle poslouží pro ... 10 hub - Jak najít a určit nejbezpečnější druhy 2019, G. Schuster. Pokud se zatím vůbec nevyznáte v houbách a nevíte, které sbírat můžete a kterým se naopak máte zdaleka vyhnout, příručka vám skvěle poslouží pro základní orientaci. Schuster Gerhard, Schneiderová Christine: 10 hub - Jak najít a určit nejčastější druhy Autor: Schuster Gerhard, Schneiderová Christine Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner 10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy (978-80-204-5148-4) Kniha - autor Gerhard Schuster; Christine Schneiderová, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Pokud se zatím vůbec nevyznáte v houbách a nevíte, které sbírat můžete a kterým se naopak máte zdaleka vyhnout, příručka vám skvěle poslouží pro ... 10 hub, Jak najít a určit nejbezpečnější druhy. Gerhard Schuster, Christine Schneiderová ... 10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy Kniha - autor Gerhard Schuster; Christine Schneiderová, 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá -20% 199,- Zdaleka DVD . Zavedený padesátník Armando si na ulici vyhlédne Eldera, problémového mladíka, který se obtížně protlouká na okraji společnosti....

INFORMACE

AUTOR
Christine Schneiderová,
DIMENZE
10,63 MB
NÁZEV SOUBORU
10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy.pdf

POPIS

Pokud se zatím vůbec nevyznáte v houbách a nevíte, které sbírat můžete a kterým se naopak máte zdaleka vyhnout, příručka vám skvěle poslouží pro základní orientaci.Poskytne Vám nepostradatelné informace, díky nimž se i vy budete moci pochlubit košíkem plným vlastnoručně nasbíraných hříbků nebo lišek. Obsahuje totiž popis deseti hub, na které nejčastěji v přírodě narazíte, včetně doby a místa výskytu. Uvádí, jak přesně mají vypadat jednotlivé části houby, ale zároveň upozorňuje, jak vypadat nemají a na co si při sbírání hub dát největší pozor. Určování hub usnadňuje podrobný popis doprovázený názornými fotografiemi celých hub i zaměnitelných částí. Autoři také dávají rady, jak houby sbírat nebo jak je co nejchutněji připravit.

Chcete si přečíst knihu?10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christine Schneiderová,. Číst 10 hub: Jak najít a určit nejbezpečnější druhy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY