Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky

Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Karl May, | Dcparkrx.org

...m textem ve španělštině. Úroveň jazyka v publikaci je vhodná pro začátečníky a mírně pokročilé studenty ... Vinnetou / Winnetou | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . K dispozici je také český zrcadlový překlad a cvičení na konci knihy. Audionahrávka ve formátu MP3, na které příběhy ... Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Zrcadlové anglicko-české knihy (Bilingvní literatura). Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku Kupte knihu Vinnetou / Winnetou (Jana Navrátilová, Karl May) s 18 % zľavou z ... Vinnetou / Winnetou / Najlacnejšie knihy ... . Prohlédněte si aktuální nabídku Kupte knihu Vinnetou / Winnetou (Jana Navrátilová, Karl May) s 18 % zľavou za 5.98 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Naučná literatura > Jazyky > Italština. Dvojjazyčná kniha pro začátečníky, A1/A2. MAY Karel. Info: Edika, 2019 (1.) - brož., 88 str. Z angl. přel. a upr. J. Navrátilová. O čem je kniha Vinnetou / Winnetou? V knize najdete zkrácenou verzi příběhu Vinnetoua, jeho pokrevního bílého bratra Old Shatterhanda a statečného lovce Old Firehanda. Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v němčině. Vinnetou A1/A2 - dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Jana Navrátilová, Karl May. V knize najdete zkrácenou verzi příběhu Vinnetoua, jeho pokrevního bílého bratra Old Shatterhanda a statečného lovce Old Firehanda. Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří s... Vinnetou A1/A2 Jana Navrátilová. dvojjazyčná kniha pro začátečníky. Cena v prodejně: 199 K ... Kniha Vinnetou / Winnetou: dvojjazyčná kniha pro začátečníky na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Vinnetou / Winnetou:... Dvojjazyčná kniha pre začiatočníkov Pre výučbu upravila Jana Navrátilová Učte sa po nemecky s legendárnym apačským náčelníkom Vinnetouom! Tento najstatočnejší indiánsky bojovník vás prevedie svojím dobrodružným svetom, kde majú všetci ľudia rovnakú cenu, k Andersenovy pohádky a1/a2 - dvojjazyčná kniha pro začátečníky - Jana Navrátilová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Vinnetou A1/A2 - Navrátilová Jana, May Karl - V knize najdete zkrácenou verzi příběhu Vinnetoua, jeho pokrev...

INFORMACE

AUTOR
Karl May,
DIMENZE
5,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky.pdf

POPIS

V knize najdete zkrácenou verzi příběhu Vinnetoua, jeho pokrevního bílého bratra Old Shatterhanda a statečného lovce Old Firehanda. Text je zpracován pro začátečníky a mírně pokročilé čtenáře, kteří si chtějí vyzkoušet, jak si poradí se souvislým textem v němčině. Český zrcadlový překlad umožní zájemcům obratem zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměli. Audionahrávka ve formátu MP3, na které příběh vypráví rodilý Němec, je zdarma ke stažení na webu.

Chcete si přečíst knihu?Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karl May,. Číst Vinnetou A1/A2: dvojjazyčná kniha pro začátečníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY