Instantní ekonomie nejen pro začátečníky

Instantní ekonomie nejen pro začátečníky - Josef Zemánek | Dcparkrx.org

...namuje naprostého ekonomického laika se světem základních ekonomických principů a krok za krokem z něj formuje člověka ekonomického, tzv ... Zemánek Josef: Instantní ekonomie nejen pro začátečníky ... ... . "homo economicus". ... Instantní ekonomie nejen pro začátečníky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Instantní ekonomie nejen pro začátečníky je titul psaný vlídným a srozumitelným jazykem. Autor formou mnohdy až humorných příkla ... Kniha: Instantní ekonomie nejen pro začátečníky | Knihy.ABZ.cz ... . ... Instantní ekonomie nejen pro začátečníky je titul psaný vlídným a srozumitelným jazykem. Autor formou mnohdy až humorných příkladů seznamuje naprostého ekonomického laika se světem základních ekonomických principů a krok za krokem z něj formuje člověka ekonomického, tzv. homo economicus. Instantní ekonomie nejen pro začátečníky. Instantní ekonomie nejen pro začátečníky , 176 stran, vazba brožovaná V2, vydání 1. , auto...

INFORMACE

AUTOR
Josef Zemánek
DIMENZE
5,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Instantní ekonomie nejen pro začátečníky.pdf

POPIS

Ekonomie je pro mnoho laiků věda složená z odborných termínů, pouček, nepochopitelných křivek a vzorců. Tato publikace se snaží provést běžného uživatele světem ekonomie srozumitelně a hlavně „lidsky“, zároveň však tak, aby zachovala vysokou odbornou úroveň podávaných informací. Titul je psán velmi polopaticky a je určen jak pro širokou veřejnost, tak i pro studenty, kteří chtějí přirozeným způsobem pochopit ekonomii jako praktickou vědu. Výchozím článkem je v knize člověk ekonomický - „homo economicus“. Autor jeho prostřednictvím na začátku objasňuje nejzákladnější ekonomické principy a postupně přechází ke složitější problematice, aby tak nakonec pokryl celou základní ekonomii. Kniha vysvětluje nabídku a poptávku, tržní rovnováhu, směnu, mezinárodní obchod, inflaci a deflaci, dokonalé a nedokonalé trhy, monopoly či oligopoly. Seznamuje ale také s principy trhu práce, nezaměstnanosti, bankovní soustavy apod. V neposlední řadě se věnuje i problematice veřejného sektoru, byrokracii, daním, hospodářskému růstu a hospodářskému cyklu, rozpočtovým schodkům, státním dluhům apod. Po přečtení knihy bude mít čtenář globální ekonomické povědomí o fungování tržní ekonomiky a jejích činitelů.

Chcete si přečíst knihu?Instantní ekonomie nejen pro začátečníky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Zemánek. Číst Instantní ekonomie nejen pro začátečníky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY