O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review

O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review - - | Dcparkrx.org

...nejlepších prˇíspeˇvku ̊. z Harvard Business Review ... O strategickém marketingu - 10 nejlepších příspěvků z ... ... . M A N A G E M E N T P R E S S , P R A H A TITUL LIST_Sestava 1 1/29/19 1:55 AM Stránka 1 O strategickém marketingu; Akcie a zľavy; O strategickém marketingu (e-kniha) 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review. PDF EPUB MOBI Management Press (2019) 🌴 Okamžite na stiahnutie. 10,57€ Zľava 10% ... O strategickém marketingu - 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review ... 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Revi ... O strategickém marketingu. 10 nejlepších příspěvků z ... ... ... 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review Kolektiv. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Management Press. ISBN. 978-80-7261-567-4. EAN. 9788072615674. O strategickém marketingu. kolektiv. 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review. ... O nás. Nakladatelství Management Press bylo založeno v roce 1992 a je předním českým nakladatelstvím odborné literatury pro manažery, podnikatele, ekonomy, obchodníky, finančníky, poradce v řízení a podnikání, podnikové ... Prodejci obviňují pracovníky marketingu z toho, že nemají ponětí o tom, co vlastně zákazníci chtějí, nebo že stanovují příliš vysoké ceny. Pracovníci marketingu zase tvrdí, že se prodejci příliš krátkozrace zaměřují na individuální zákazníky a krátkodobé tržby na úkor dlouhodobých zisků. Základy marketingu a marketingové komunikace v sociálním podniku. Koudelková Petra. 190 Kč O strategickém marketingu - 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review. Kolektiv. 449 Kč ... Strategie v hlavní roli. Recenze knihy O strategii. 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review. Perspektivy kvality, 2018 (13)4, 46-48. KOLEKTIV. HBR's 10 Must Reads on Strategic Marketing. Boston: Harvard Business School Publishing, 2013. 224 s. IBSN 978-1-4221-8988-7. Originální vydání článků v Harvard Business Review O strategickém marketingu [E-kniha] 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review kolektiv / Management Press (2019) rozšírené hľadanie. Odporúčame; Pripravujeme; Novinky; Antikvariát; Inde nekúpite; 0,00 € 0 ks tovaru Problémy marketingu vo verejnom sektore. Dušan Masár. Autor sa snažil v tejto publikácii systematicky analyzovať problematiku možnej aplikácie marketingových prístupov v nekomerčnej sfére, t.j. vo verejnom sektore. V monografii sú okrem základných marketingových východísk spracované socioekonomické a verejno-politické ... O strategickém marketingu. kolektiv. 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review. ... O nás. Nakladatelství Management Press bylo založeno v roce 1992 a je předním českým nakladatelstvím odborné literatury pro manažery, podnikatele, ekonomy, obchodníky, finančníky, poradce v řízení a podnikání, podnikové ... E-knihy o reklamě, marketingu a obchodu Management Press přehledně na jednom místě. Široká nabídka. Pravid...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,23 MB
NÁZEV SOUBORU
O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review.pdf

POPIS

Jak zajistit, aby vaše firma vytrvale rostla? Zaměřte se spíše na uspokojování potřeb vašich zákazníků a než na prodej vašich produktů, radí T. Lewitt ve svém článku Marketingová krátkozrakost. Prodejci obviňují pracovníky marketingu z toho, že nemají ponětí o tom, co vlastně zákazníci chtějí, nebo že stanovují příliš vysoké ceny. Pracovníci marketingu zase tvrdí, že se prodejci příliš krátkozrace zaměřují na individuální zákazníky a krátkodobé tržby na úkor dlouhodobých zisků. Výsledek? Nedostatečná koordinace těchto dvou týmů – což zvyšuje prodejní náklady a prodlužuje prodejní cykly. Jak můžete docílit toho, aby vaše prodejní a marketingové týmy spolupracovaly? P. Kottler a jeho spolupracovníci doporučují budování nového vztahu mezi těmito skupinami, který by umožnil jejich propojení v zájmu řešení nejpalčivějších obchodních výzev.

Chcete si přečíst knihu?O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst O strategickém marketingu: 10 nejlepších příspěvků z Harvard Business Review Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY