Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky

Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky - Wladislaw Jachtchenko | Dcparkrx.org

...la. Manipulativní rétorika Wladislaw Jachtchenko ... Manipulativní rétorika | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . ... Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vzbudit sympatie, ukončit nepříjemné diskuze nebo jak využívat podvodné argumenty a manipulativní řeč těla ... Grada Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky (978-80-271-2205-9) Hodní už jsme byli, nyní je čas na špičkovou rétoriku - manipulativní, provokativní a zaručeně úspěšnou! Manipulativní rétorika: nejlepší manipulativní triky a techniky Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vz ... Manipulativní rétorika | Flexibooks • docela jiné e-knihy ... . Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vzbudit sympatie, ukončit nepříjemné diskuze nebo jak využívat podvodné argumenty a manipulativní ... Proto se manipulace nebojte! Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vzbudit sympatie, ukončit nepříjemné diskuze nebo jak využívat podvodné argumenty a manipulativní řeč těla. Proto se manipulace nebojte! Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vzbudit sympatie, ukončit nepříjemné diskuze nebo jak využívat podvodné argumenty a manipulativní řeč těla. Manipulativní rétorika. Wladislaw Jachtchenko. Hodní už jsme byli, nyní je čas na špičkovou rétoriku - manipulativní, provokativní a zaručeně úspěšnou! ... Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak ......

INFORMACE

AUTOR
Wladislaw Jachtchenko
DIMENZE
11,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky.pdf

POPIS

Hodní už jsme byli, nyní je čas na špičkovou rétoriku – manipulativní, provokativní a zaručeně úspěšnou! Chcete umět skrytě ovlivňovat ostatní ve svůj prospěch?Chcete vystupovat sebejistě, i když nemáte tušení, o čem je řeč? Chcete, aby druzí uvěřili vaší pravdě? Zásada číslo 1: Poznej soupeře. Zásada číslo 2: Neber ohledy. Zásada číslo 3: Manipuluj dříve, než zmanipulují tebe! Manipulujeme neustále. Jako děti, kolegové, partneři, rodiče… Manipulace přitom nemusí být nemorální a nemusí škodit ostatním, i když z ní sami máme prospěch. Proto se manipulace nebojte! Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vzbudit sympatie, ukončit nepříjemné diskuze nebo jak využívat podvodné argumenty a manipulativní řeč těla. Naučíte se také využívat jazykové triky, argumentační klamy a kognitivní zkreslení. S jeho tipy a radami budete mít vždy a všude poslední slovo!

Chcete si přečíst knihu?Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wladislaw Jachtchenko. Číst Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY