Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži

Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži - Iris Seidenstricker | Dcparkrx.org

...pický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži (Iris Seidenstricker) gorila ... Atopický ekzém, jak vzniká a jak se léčí. ... .sk Atopický ekzém neboli neurodermitida je pro lidi postižené tímto chronickým zánětlivým onemocněním kůže extrémní výzvou nejen pro jejich sebevědomí, ale i pro jejich fyzické síly a psychiku. Atopický ekzem je svědivé kožní onemocnění, které se liší ve svých projevech u různých jedinců a v různém věku. První problémy se mohou objevit už u dětí ve věku 2-3 měsíců. V ... Atopický ekzém, jak vzniká a jak se léčí. ... . První problémy se mohou objevit už u dětí ve věku 2-3 měsíců. V tomto věku se nejčastěji jedná o projevy potravinové alergie. Na kůži se objevují zarudlá šupinkatá ložiška, která svědí. Onemocnění se nejprve projevuje na obličeji, poté přechází na ruce a nohy. Atopický ekzém vzniká hlavně v ohybech kůže a zpočátku velmi svědí. Škrábáním se pak do kůže dostává infekce, a to ekzém ještě zhoršuje. Šupinkatá ložiska se odlupují....

INFORMACE

AUTOR
Iris Seidenstricker
DIMENZE
8,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži.pdf

POPIS

Atopický ekzém neboli neurodermitida je pro lidi postižené tímto chronickým zánětlivým onemocněním kůže extrémní výzvou nejen pro jejich sebevědomí, ale i pro jejich fyzické síly a psychiku. Iris Seidenstricker, známá poradkyně v oblasti osobního rozvoje, po čtyřiceti letech trápení s touto chorobou objevila překvapivě jednoduchou cestu k uzdravení. Ve své knize poskytuje hluboký vhled do každodenního života s atopickým ekzémem a nabízí řadu inspirujících podnětů a užitečných rad.

Chcete si přečíst knihu?Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iris Seidenstricker. Číst Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY