Milostné rošády

Milostné rošády - Roald Dahl | Dcparkrx.org

...dál] (13. září 1916 Llandaff, Walles - 23 ... Milostné rošády - Roald Dahl | Databáze knih ... . listopadu 1990 Great Missenden, Buckinghamshire) byl britský spisovatel nors... Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"… Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"… Nepříliš rozsáhlá kniha Milostné rošády obsahuje na 150 stranách 4 povídky. Host do domu, Velká rošáda, Vyvrcholení ... Milostné rošády - Roald Dahl | Kniha na Alza.cz ... . Host do domu, Velká rošáda, Vyvrcholení a Čubka. Jak název knihy správně napovídá, všechny spojuje téma milostného příběhu. Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"… Milostné rošády byla první kniha, kdy jsem se seznamovala s autorem a jako… dostala mě ????. Tak dobré povídky jsem dlouho nečetla. Povídky jsou originální s téměř neuvěřitelnou zápletkou. Například hned první povídka o Oswaldovi a jeho zážitcích z pouště byla parádní a v takovém duchu to pokračovalo dál. Všechny čtyři povídky sbírky Milostné rošády (v originále Switch Bitch, 1974), jsou nadmíru čtivé a dokonale vypointované. Ne nadarmo se říká, že napsat dobrou povídku dokáže jen ten nejlepší spisovatel. Milostné rošády - soubor čtyř povídek . ROZBOR: Roal Dahl je známý spíš svou tvorbou pro dětské publikum (Karlík a továrna na čokoládu). Jeho knihy pro dospělé jsou pak pravým opakem. Jeho romány a povídky mají většinou společné téma a to je sex. Stejně tak je tomu i v Milostných rošádách. Kupte knihu Milostné rošády (Roald Dahl) s 4 % zľavou za 8.77 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Kniha: Milostné rošády - Roald Dahl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Sections: Information Information Published by: Tympanum, 2008 Language: Czech Read by: Jiří Ornest, Jiří Lábus, Lukáš Hlavica, Taťjana Medvec...

INFORMACE

AUTOR
Roald Dahl
DIMENZE
3,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Milostné rošády.pdf

POPIS

Zatímco autorovy slavné hororové povídky charakterizuje jedovatá bizarnost, čtyři příběhy ze sbírky Milostné rošády jsou precizně komponované originální anekdoty s překvapivou, až šokující pointou - povídky o "bezbolestné bolesti", v různých hávech obměňující české přísloví "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá"… Jsou to mistrné, dějově sevřené grotesky naplněné černým humorem, které často připomenou vycizelované arabesky Poeovy.

Chcete si přečíst knihu?Milostné rošády ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Roald Dahl. Číst Milostné rošády Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY