Historie v barvě: Ikonické momenty z dějin lidstva. jak je viděli tenkrát

Historie v barvě: Ikonické momenty z dějin lidstva. jak je viděli tenkrát - Lloyd Jordan, | Dcparkrx.org

...vda, stejně jako je nám jasné, že lidé ve filmech z počátku 20 ... Kniha: Historie v barvě(Wolfgang Wild, Jordan Lloyd) za 26 ... ... . století ve skutečnosti nechodili, jako by je někdo zrychlil. Jenže když naše oko spočine na černobílé fotografii, jako by to potvrdilo náš předpoklad ... Historie v barvě Autor Wolfgang Wild, Jordan J. Lloyd. Ikonické momenty z dějin lidstva v živých barvách, jak je viděli tenkrát. Přes 120 černobílých fotografií bylo realisticky a se smyslem pro historický detail kolorováno, a uvedeno v nový život. Historie v barvě. Ikonické momenty z dějin lidstva, jak je vidě ... Historie v barvě - Wolfgang Wild & Jordan Lloyd ... ... . Historie v barvě. Ikonické momenty z dějin lidstva, jak je viděli tenkrát. Wolfgang Wild & Jordan Lloyd Název: Historie v barvě - Ikonické momenty z dějin lidstva, jak je viděli tenkrát. Autor: Lloyd Jordan, Wild Wolfgang, Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Dějiny; Populárně naučná › Obrazové publikace; ISBN: 978-80-7525-230-2. EAN: 9788075252302. Objednací kód: NA350027 Ikonické momenty z dějin lidstva v živých barvách, jak je viděli tenkrát. Přes 120 černobílých fotografií bylo realisticky a se smyslem pro historický detail kolorováno, a uvedeno v nový život. Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Historie v barvě - Wolfgang Wild & Jordan Lloyd...

INFORMACE

AUTOR
Lloyd Jordan,
DIMENZE
9,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Historie v barvě: Ikonické momenty z dějin lidstva. jak je viděli tenkrát.pdf

POPIS

Ikonické momenty z dějin lidstva v živých barvách, jak je viděli tenkrát. Přes 120 černobílých fotografií bylo realisticky a se smyslem pro historický detail kolorováno, a uvedeno v nový život. Cestujte časem a prožijte příběhy od vynálezu fotografie, přes postavení Eiffelovky, potopení Titaniku, významné objevy až k událostem obou světových válek. Díky výjimečné spolupráci výtvarníka Jordana Lloyda a kurátora Wolfganga Wilda ožije před vašima očima doba téměř dvou století.

Chcete si přečíst knihu?Historie v barvě: Ikonické momenty z dějin lidstva. jak je viděli tenkrát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lloyd Jordan,. Číst Historie v barvě: Ikonické momenty z dějin lidstva. jak je viděli tenkrát Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY