Nástroje smrti 5: Město ztracených duší

Nástroje smrti 5: Město ztracených duší - Cassandra Clareová | Dcparkrx.org

...(126) Kniha Město ztracených duší Přidat komentář ... Kniha: Nástroje smrti 5: Město ztracených duší | Knihy.ABZ.cz ... . Luigi1. 1 11. května. Začetl jsem se,že jsem se přistihl jak Sebastianovi držím palce. ... 5.3.2014 11:27:52 slíbil hned po konci zasedání zavolat Jocelyn, Clary však přesto sáhla po telefonu. Představa, že své matce sdělí nějaké dobré zprávy, byla příliš svůdná. Nástroje smrti 5: Město ztracených duší Autor: Clareová, Cassandra Nakladatel: #booklab EAN: 9788075296917 ISBN: 978-80-7529-691-7 Originál: City of Lost Souls (Mortal Instruments 5) Překlad: Maršíková, Eva Popis: 1× kniha, brožovaná, 464 stran, česky Rozměry: 13 × 19,8 cm ... Město ztracených duší - Nástroje smrti 5 Clareo ... Kniha: Město ztracených duší (Nástroje smrti 5) | Knihy.ABZ.cz ... ... Město ztracených duší - Nástroje smrti 5 Clareová Cassandra. Jace znenadání zmizí. Spolek si dělá starosti kvůli Sebastiánovi. Všichni se snaží najít viníka a také zjistit, jak mohou nejlépe ochránit lovce stínů i zbytek světa před hrozícím nebezpečím. Clary však záleží jen na tom, aby našla svoji lásku ... Hledáte Nástroje smrti 5: Město ztracených duší od Cassandra Clareová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Obsah k...

INFORMACE

AUTOR
Cassandra Clareová
DIMENZE
10,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Nástroje smrti 5: Město ztracených duší.pdf

POPIS

Démonka Lilith byla zničena a Jace unikl z jejího zajetí. Ale když jej lovci stínů přijdou zachránit, najdou jen krev a rozbité sklo. A zmizel nejen chlapec, kterého Clary miluje – ale zmizel i ten, kterého nenávidí, Sebastian, syn jejího otce Valentina: syn, který je odhodlaný uspět tam, kde jeho otec selhal, a srazit lovce stínů na kolena. Clary se vydává úplně sama do srdce temnoty a hraje nebezpečnou hru, v níž sází nejen vlastní život, ale také Jaceovu duši. Je ochotná pro Jace udělat cokoli, ale může mu vůbec pořád důvěřovat? Nebo je skutečně ztracen? Jaká cena je příliš vysoká, dokonce i pro lásku?

Chcete si přečíst knihu?Nástroje smrti 5: Město ztracených duší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cassandra Clareová. Číst Nástroje smrti 5: Město ztracených duší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY