Co nevíme o slepicích: Netradiční chovatelská příručka

Co nevíme o slepicích: Netradiční chovatelská příručka - Melissa Caugheyová | Dcparkrx.org

...aždé další vyjádření nošením dříví do lesa nebo sov do Atén ... Caughey, Melissa : Co nevíme o slepicích ... . Tato kniha vás naučí vše, co do života s jógou potřebujete znát. Kniha je rozdělena do tří hlavních částí - seznámení s jógou, asány a flow jóga. Ve velké kapitole asány najdete 30 nejdůležitějších pozic, popsaných krok za krokem pomocí fotografií a srozumitelného návodu. Následuje kapitola flow Co nevíme o slepicích Melissa Caugheyová. Na jaře jsme si pořídili poprvé v životě třídenní kuřátka ... Caughey, Melissa : Co nevíme o slepicích ... . Na jaře jsme si pořídili poprvé v životě třídenní kuřátka českých Šumavanek a dost jsme tápali, jak si s nimi poradit. Je jasné, že mi tahle příručka na chov slepic přišla víc než vhod. Hledáte Jochen Kalka, Florian Allgayer: Marketing podle cílových skupin? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 2 Kč. Cena od 402 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz. CO NEVÍME O SLEPICÍCH - netradiční chovatelská příručka - Knížka Melissy Caughey není o zneužívání zvířat pro lidské účely, tedy nedozvíte se nic, co by vám zajistilo větší produkci vajec a masa. Tahle útlá milá k... Domácí chov slepic - Krause, Antje . Není slepice jako slepice. Existují slepičí obři a skřítci, slepice jednobarevné a pestré, pilné nosnice a svůdné krasavice, s klidnou povahou i temperamentní divoši. Vždy se moc těším, když se chystáme do divadla. Tentokrát jsme navštívili divadélko u nás na vesnici. Po několika letech se opět trusnovští ochotníci rozhodli nacvičit další divadelní hru. Hledáte Hans-Rüdiger Etzold: Škoda Octavia I/Tour • 8/96-10/10 • Jak na to? č. 60? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 47 Kč. Cena od 403 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz....

INFORMACE

AUTOR
Melissa Caugheyová
DIMENZE
9,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Co nevíme o slepicích: Netradiční chovatelská příručka.pdf

POPIS

Návrat k přírodním zdrojům a chov drobného domácího zvířectva jsou na vzestupu a tato přehledná a nápaditě upravená příručka se zaměřuje právě na domácí odchov slepic. Autorka je nejen zkušená chovatelka, ale i velká zastánkyně udržitelného rozvoje a svým křídlatým svěřenkyním věnuje náležitou péči. Na základě dlouholeté praxe sepsala průvodce životem slepic a připojuje i kurz „slepičtiny“, abychom se s těmito užitečnými, zábavnými a vynalézavými tvory mohli dorozumět. Kniha vás provede slepičím životem od vejce přes kuřátko až k dospělé nosnici a dozvíte se tu i plno ohromujících informací - jako například, že slepici nikdy nedohoníte, protože dokáže utíkat rychlostí až patnáct kilometrů v hodině, že za rok snese až 265 vajec, že je to nejbližší žijící příbuzný Tyrannosaura rexe anebo že rozezná geometrické tvary. A to zdaleka není všechno.

Chcete si přečíst knihu?Co nevíme o slepicích: Netradiční chovatelská příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Melissa Caugheyová. Číst Co nevíme o slepicích: Netradiční chovatelská příručka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY