Polly Zubatá - Sloní nadělení

Polly Zubatá - Sloní nadělení - Lucy Astnerová | Dcparkrx.org

...y které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona ... Polly Zubatá - Sloní nadělení - Lucy Astnerová ... ... . A to není jediná pohroma. Pre správne fungovanie tohto webu používame súbory cookie. Využitím týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie. Série: Polly Zubatá díl 1 Jazyk: český Počet stran: 192 Stačí jeden kouzelný zub a o dobrodružství je postaráno! Polly byla úplně normální holka až do toho rána, kdy se probudila s novým obřím špičákem v puse. ... Polly Zubatá - Sloní nadělení. 149 Kč .. ... Polly Zubatá - Sloní nadělení - Lucy Astnerová ... ... . ... Polly Zubatá - Sloní nadělení. 149 Kč ... série » Polly Zubatá hodnotilo: ... Sloní nadělení. 1. Polly Schlottermotz (2016) 2. Ein Rüssel kommt selten allein (2017) 3. Attacke Hühnerkacke (2017) Polly Zubatá: Sloní nadělení. Lucy Astner • 2. diel série. Zatraceně! Ten divný pocit hned po probuzení znamená jediné: Polly se vyklubal druhý špičák. A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona. A to není jediná pohroma. Polly Zubatá - Sloní nadělení. ASTNEROVÁ Lucy. skladem. 249 Kč 224 Kč. Zatraceně! Ten divný pocit hned po probuzení znamená jediné: Polly se vyklubal druhý špičák. A... Hodnocení uživatelů. Polly Zubatá - Zkouška Sedmispáčů ......

INFORMACE

AUTOR
Lucy Astnerová
DIMENZE
11,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Polly Zubatá - Sloní nadělení.pdf

POPIS

Druhý kouzelný zub je venku. A bude to pěkná mela!Zatraceně! Ten divný pocit hned po probuzení znamená jediné: Polly se vyklubal druhý špičák. A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona. A to není jediná pohroma. Velké lásce netopýra Bystoočka, slonici Robertě, hrozí, že ji pošlou pryč. Ještě že je tu Polly, její kamarád Pavel a hlavně hausbót tetičky Winnie. Kdo by přece hledal tlustokožce na lodi?

Chcete si přečíst knihu?Polly Zubatá - Sloní nadělení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Astnerová. Číst Polly Zubatá - Sloní nadělení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY