Naštvaná vdova

Naštvaná vdova - Minna Lindgrenová | Dcparkrx.org

...ostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Naštvaná vdova | O2 Knihovna ... . ... Elektronická kniha Naštvaná vdova na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Naštvaná vdova od ostatních uživatelů. Nakupujte... Obsah knihy: Naštvaná vdova. Ulla žila spořádaný život, vychovala dvě děti a poslední roky se starala o nemohoucího manžela. Když její cholerický muž zemře, pomyslí si 74letá Ulla jediné: Konečně! Obnoví stará přátelství a začne si užívat každý de ... Naštvaná vdova | Albatrosmedia.cz ... . Když její cholerický muž zemře, pomyslí si 74letá Ulla jediné: Konečně! Obnoví stará přátelství a začne si užívat každý den naplno. NAŠTVANÁ VDOVA. 9. Poté, co se Pike vrátila do města, stal se život nekončícím ve. čírkem. Nebo chaosem, jak se to vezme. Řekla, že celé léto trpěla . zácpou, a jakmile se po čtyřměsíční sezoně na chatě ukázala mezi . lidmi, prohlásila celibát za nemoc. Rovněž dneska všechno začalo na Esplanádě nevinnou sklen Naštvaná vdova je neskutečně zábavný a místy dojemný příběh o tom, jak se milostný život a přátelství s přibývajícími roky proměňují. S hřejivým vtipem a ostrým sarkasmem Lindgrenová zkoumá, co přináší sedmdesátý rok života ve světě, kde kolonky dotazníků končí kategorií 65+. Více o e-knize Naštvaná vdova. Seniorem na plný úvazek. Ulla žila spořádaný život, vychovala dvě děti a poslední roky se starala o nemohoucího manžela. Když její cholerický muž zemře, pomyslí si 74letá Ulla jediné: Konečně! Obnoví stará přátelst...

INFORMACE

AUTOR
Minna Lindgrenová
DIMENZE
12,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Naštvaná vdova.pdf

POPIS

Seniorem na plný úvazekUlla žila spořádaný život, vychovala dvě děti a poslední roky se starala o nemohoucího manžela. Když její cholerický muž zemře, pomyslí si 74letá Ulla jediné: Konečně! Obnoví stará přátelství a začne si užívat každý den naplno. Její děti se sice snaží její nově nabytou chuť do života krotit, ale to ještě netuší, že ta největší změna je teprve čeká. Příběh o tom, co přináší sedmdesátý rok života ve světě, kde kolonky dotazníků končí kategorií 65+.

Chcete si přečíst knihu?Naštvaná vdova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Minna Lindgrenová. Číst Naštvaná vdova Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY