Moderní veganské dezerty

Moderní veganské dezerty - Petra Stahlová | Dcparkrx.org

...ce. nejČastĚjŠÍ dotazy Autor: Jana Králiková / Moderní veganské dezerty Meruňkovo-čokoládové hrudky ... Uznávaná cukrářka Petra Stahlová vydává unikátní kuchařku ... ... . Moderní veganské dezerty Petra Stahlová . Cukrářka Petra Stahlová svým uměním boří mýty o tom, že veganské dezerty jsou nevzhledné a zdravé na úkor chuti. ... Ať už tradiční česká, lehká italská, pikantní asijská, vytříbená francouzská či jiná mezinárodní kuchyně, u nás najdete kuchařky, které vám zaručeně pošimrají chuťové buňky.Oblíbené edice Apetit přináší úplně všechny delikatesy a dobroty, na které si vzpomenete. Vůbec nez ... Kniha: Moderní veganské dezerty - Petra Stahlová | Knihy ... ... .Oblíbené edice Apetit přináší úplně všechny delikatesy a dobroty, na které si vzpomenete. Vůbec nezáleží, jestli jste masožravci, vegetariáni nebo vegani, máme kuchařky pro ... Moderní veganské dezerty. Autorka: Petra Stahlová. Počet stran: 240 Vazba: vázaná Formát: 220×290 mm ISBN: 978-80-907340--5 Doporučená cena: 649 Kč . Knihu Moderní veganské dezerty vydala autorka Petra Stahlová. O autorce Kuchařka Moderní veganské dezerty vychází 10. listopadu 2018 za cenu 649,- Kč. Soutěž o 3 výtisky knihy Moderní veganské dezerty. Soutěžte s námi o 3 výtisky knihy Moderní veganské dezerty. Soutěžní otázka: Kolik kapitol má kniha Moderní veganské dezerty? Autor: Jana Králiková / Moderní veganské dezerty Panforte. Moderní veganské dezerty Petra Stahlová . Cukrářka Petra Stahlová svým uměním boří mýty o tom, že veganské dezerty jsou nevzhledné a zdravé na úkor chuti. ... Autor: Jana Králiková / Moderní veganské dezerty Veganské florentýnky. Moderní veganské dezerty Petra Stahlová . Cukrářka Petra Stahlová svým uměním boří mýty o tom, že veganské dezerty jsou nevzhledné a zdravé na úkor chuti. ... Moderní veganské dezerty . Že makronky nelze udělat bez bílků či čokoládová pěna bez smetany? Kuchařka Moderní veganské dezerty Vám ukáže, že lehkou úpravou tradičních receptur můžete získat dezerty zdravější, svěžejší a chuťově zajímavější, než jsou jejich originální verze.Všechny recepty mají základ v tradiční francouzské cukrařině, neobsahují ... Životní příběh autorky kuchařky Moderní veganské dezerty je stejně pozoruhodný jako její kniha.Petra Stahlová ve 31 letech opustila léta budovanou kariéru v managementu v rodinné firmě a rozhodla se naplno věnovat cukrařině.Ve Francii ve škole legendárního Alaina Ducasse vystudovala kombinovaný program pekařiny a cukrařiny, po krátké stáži ve Velké Británii se ... Kuchařka Moderní veganské dezerty Vám ukáže, že lehkou úpravou tradičních ...

INFORMACE

AUTOR
Petra Stahlová
DIMENZE
8,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní veganské dezerty.pdf

POPIS

Že makronky nelze udělat bez bílků či čokoládová pěna bez smetany? Kuchařka Moderní veganské dezerty Vám ukáže, že lehkou úpravou tradičních receptur můžete získat dezerty zdravější, svěžejší a chuťově zajímavější, než jsou jejich originální verze.Všechny recepty mají základ v tradiční francouzské cukrařině, neobsahují ale žádné mléko, vejce či jiné živočišné produkty. Kuchařka Vás provede všemi alternativními surovinami i inovativními cukrářskými postupy, díky nimž budete moci vytvářet kouzelné dezerty, u kterých nikdo nepozná, že jsou čistě rostlinného původu.Více jak sedmdesát skvělých receptů je rozděleno do sedmi kapitol - Pečení, Tartaletky, Dezerty, Servírované dezerty, Zmrzliny, Pralinky a Drobnosti. Při psaní kuchařky tak nezůstal žádný kámen neotočen a její obsah Vám pomůže stát se skvělým cukrářem.

Chcete si přečíst knihu?Moderní veganské dezerty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Stahlová. Číst Moderní veganské dezerty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY