Vladimír Drápal

Vladimír Drápal - Milada Hlaváčková, | Dcparkrx.org

...ocialistické společnosti. Vladimír Drápal IČO: 12592935 ... Vladimír „Lábus" DRÁPAL (*1964) ... . Tento výpis má pouze informativní charakter. Doporučujeme informace ověřit v oficiálním veřejném rejstříku. Tyto stránky navštíví měsíčně 1 000 000 lidí. Pan Drápal, to byl jednoťácký pojem. Vzpomínáme v těchto dnech mnozí... Na webu PÚ Musil se objevila informace, že se v úterý 26.3.2019 ve 14 hodin rozloučíme s panem Vladimír Drápalem . Vladimír Drápal (28. října 1921 Tvarožná - 30. dubna ... Category:Vladimír Drápal - Wikimedia Commons ... . Vladimír Drápal (28. října 1921 Tvarožná - 30. dubna 2015 Tvarožná) byl český akademický malíř, grafik a sochař.Celý život prožil ve Tvarožné u Brna. Zobrazte si profil uživatele Vladimír Drápal na LinkedIn, největší profesní komunitě na světě. Vladimír má na svém profilu 1 pracovní příležitost. Zobrazte si úplný profil na LinkedIn a objevte spojení uživatele Vladimír a pracovní příležitosti v podobných společnostech. Ing. Vladimír Drápal: Podnikatel: Vladimír Drápal: Sídlo: Řícmanice, Komenského 235, PSČ 66401: Identifikační číslo: 42587638: Identifikátor datové schránky: mtne4w5: Právní forma: Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství nezapsaná v obchodním rejstříku...

INFORMACE

AUTOR
Milada Hlaváčková,
DIMENZE
7,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Vladimír Drápal.pdf

POPIS

Monografie českého malíře, grafika a sochaře, jehož dílo tvoří pozoruhodnou kapitolu českého výtvarného umění druhé poloviny dvacátého století. Vladimír Drápal se zabývá malbou, grafikou, kresbou, keramickou, dřevěnou a bronzovou plastikou a výtvarným řešením architektonických realizací. Jedním ze základních inspiračních východisek je pro něj prostředí rodné obce Tvarožné u Brna. Kniha Vladimír Drápal, napsaná předními uměleckými historiky a pedagogy a doplněná soupisem Drápalova díla a bibliografickými a biografickými údaji až do současnosti, mapuje všechna stadia umělcovy tvorby.

Chcete si přečíst knihu?Vladimír Drápal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milada Hlaváčková,. Číst Vladimír Drápal Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY