Mistrovství digitální fotografie s DSLR: Rady a tipy skutečných profesionálů

Mistrovství digitální fotografie s DSLR: Rady a tipy skutečných profesionálů - Jay Dickman, | Dcparkrx.org

...a.indb 1 13.9.2010 15:09:32. Mistrovství digitální fotografie s DSLR Rady a tipy skutečných profesionálů Jay Dickman, Jay Kinghorn Computer Press, a ... XLS old.techlib.cz ... . s., 2010. Vydání první. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Rady a tipy skutečných profesionálůChcete zlepšit kvalitu fotografií a své dovednosti v digitální temné komoře? Máte jedinečnou možnost vyu ... Knihy > Umenie > Fotografia > Škola fotografovania | Martinus ... . Rady a tipy skutečných profesionálůChcete zlepšit kvalitu fotografií a své dovednosti v digitální temné komoře? Máte jedinečnou možnost využít zkušenosti opravdových profesionálů.Držíte v ruce kompletního průvodce zpracováním obrazu v digitálním věku. Ve dvou přehledně strukturovaných částe Kniha plná postupů a rad, jak vytvářet výborné fotografie a následně je zpracovat v digitální temné komoře. Vše od základních vlastností světla, způsobů dosažení správné expozice, přes kompoziční pravidla a volbu námětu až po techniky výstupu a publikace na Internet. (rady a tipy skutečných profesionálů) Mistrovství digitální fotografie s DSLR (Rady a tipy skutečných profesionálů) Jay Dickman a Jay Kinghorn • Computer Press, 2010 Vypredané 114449 - Mistrovství digitální fotografie s DSLR - Rady a tipy skutečných profesionálů - Computer Press 114450 - Word 2010 - snadno a rychle - Grada 114451 - Word 2010 - Podrobný ... V semináři se studenti seznámí s aktuálními digitálními prostředky zobrazování a jejich aplikací ve audiovizi. ... Mistrovství digitální fotografie s DSLR : rady a tipy skutečných profesionálů. Translated by Jakub Pavelka. Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2010. 422 s. Mistrovství digitální fotografie s DSLR: rady a tipy skutečných profesionálů. Brno: C...

INFORMACE

AUTOR
Jay Dickman,
DIMENZE
5,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Mistrovství digitální fotografie s DSLR: Rady a tipy skutečných profesionálů.pdf

POPIS

Chcete zlepšit kvalitu fotografií a své dovednosti v digitální temné komoře? Máte jedinečnou možnost využít zkušenosti opravdových profesionálů.Držíte v ruce kompletního průvodce zpracováním obrazu v digitálním věku. Ve dvou přehledně strukturovaných částech najdete ideální kombinaci způsobů uměleckého vyjádření a konkrétních fotografických postupů. V samostatných oddílech se pak na konci každé kapitoly dozvíte, jak teorii uvést v praxi. Pro vybraná témata si autoři přizvali na pomoc i několik dalších mistrů oboru.Například k úpravám snímků se vyjádří zkušený obrazový editor časopisu National Geographic, k fotografické etice zase reportér fondu UNICEF. Nalistujte tedy inspiraci nebo řešení pro každou příležitost.V knize se dále dozvíte jak:* Vybrat fotoaparát a snadno pracovat s digitální technikou* Správně exponovat a vhodně aplikovat kompoziční pravidla* Kreativně využívat dostupné světlo a hloubku ostrosti* Efektivně provádět správu a běžné počítačové úpravy fotografií* Provádět pokročilé úpravy, jako je skládaní panoramat či HDR* Připravit snímky pro tiskový výstup nebo publikaci na InternetuO autorech: Jay Dickman zpracoval více než 25 fotografických cyklů pro National Geographic Society, obdržel Pulitzerovu cenu, zvítězil na přehlídce World Press Photo a dosáhl řady dalších úspěchů na mezinárodních fotografických soutěžích. Pravidelně spolupracuje s magazíny TIME, Forbes nebo Sports Illustrated. Pořádá populární workshopy a jeho zkušenosti využívají společnosti Olympus, Lexar a Hewlett-Packard. Další informace naleznete na stránkách www.jaydickman.net.Jay Kinghorn je profesionální konzultant v oboru zpracování digitálních fotografií. Ve svých prezentacích se zaměřuje na zvyšování efektivity pracovních postupů a prohlubování uživatelských zkušeností s programy Adobe Photoshop a Adobe Lightroom. Organizuje také školení pro univerzity a velké společnosti, jako Olympus, Sony nebo Adobe. S jeho postřehy, návody a užitečnými tipy se můžete seznámit na webu http://jaykinghorn.com.

Chcete si přečíst knihu?Mistrovství digitální fotografie s DSLR: Rady a tipy skutečných profesionálů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jay Dickman,. Číst Mistrovství digitální fotografie s DSLR: Rady a tipy skutečných profesionálů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY