Jak naučit dvojčata spát

Jak naučit dvojčata spát - Marc Weissbluth | Dcparkrx.org

...vojčata spát, Computerpress 2010 - cena 199,- Kč (zaslání na dobírku 259,-Kč) ... Kniha Jak naučit dvojčata spát - Marc Weissbluth | Dobré ... ... . V knize se dozvíte, kdy je nejlépe s metodou učení spánku začít, a jednoduchý postup popsaný v pěti krocích. Protože potřeba spánku je u každé věkové skupiny dětí jiná, autor se podrobněji zabývá jednotlivými etapami v životě dětí, počínaje ... Jak naučit dítě usínat samo aneb Už žádné halí belí Dětský spánek se liší od spánku dospělých. Nevím jak vy, ale já jsem byla pevně rozhodnutá, že moje dítě nebude nikdy ... Jak naučit dvojčata spát - Marc Weissbluth | KOSMAS.cz ... ... . Nevím jak vy, ale já jsem byla pevně rozhodnutá, že moje dítě nebude nikdy spát v naší společné manželské posteli. Také jsem byla rozhodnutá, že nikdy nepřipustím, abych dítě musela uspávat déle než 10 minut ... Jak naučit dítě spát celou noc aneb Estevillova křičící metoda. Celá metoda je popsána v knize Eduarda Estevilla, Dětská nespavost.Tato úžasná a v některých případech drsná metoda naučila spát tisíce miminek celou noc a umožnila poklidný spánek jejich rodičům. V dnešním posledním díle spánkové minisérie probereme možné problémy a úskalí, se kterými se můžeme setkat při výchově dětí. V dnešním díle probereme ranní ptáčata ... Jak naučit dvojčata spát Kdo zná ten pocit, že již nespal několik nocí, a hned tak se ještě nevyspí, neboť jeho dvojčátka anebo trojčátka na střídačku pláčou, a vzájemně se budí, po této knize sáhne jako po vysvobození....

INFORMACE

AUTOR
Marc Weissbluth
DIMENZE
12,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak naučit dvojčata spát.pdf

POPIS

V knize se dozvíte, kdy je nejlépe s metodou učení spánku začít, a jednoduchý postup popsaný v pěti krocích. Protože potřeba spánku je u každé věkové skupiny dětí jiná, autor se podrobněji zabývá jednotlivými etapami v životě dětí, počínaje narozením až do čtyř let věku. Kromě toho vás autor seznámí s uklidňujícími rituály a vysvětlí, jak je důležitá komunikace mezi partnery a vytvoření soudržného „týmu“. Poukazuje také na zajímavé souvislosti mezi „spánkovým chováním“ dětí počatých umělým oplodněním a rozdíly mezi jednovaječnými a dvojvaječnými dvojčaty. Nechybí ani kapitola o kojení dvojčat a úskalím s tím spojeným.Autor je doktor pediatrie, který se již více než třicet let věnuje poruchám spánku u dětí. Je otcem čtyř synů a žije v Chicagu.

Chcete si přečíst knihu?Jak naučit dvojčata spát ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marc Weissbluth. Číst Jak naučit dvojčata spát Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY