Windows 7: kompletní příručka

Windows 7: kompletní příručka - Bohdan Cafourek | Dcparkrx.org

...ní příručka. Bohdan Cafourek. Četl(a) jsem ... Kniha Windows 7 - kompletní příručka - Bohdan Cafourek ... ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Cílem knihy je popsat systém Windows Seven jako celek. Máte před sebou tedy skutečně kompletního průvodce systémem. Podrobná uživatelská příručka 151K1723.indd 151 18.9.2009 15:49:38. ... a to prostřednictvím textového pole Popis počítače.Centrum síťových připojení a sdíleníSystém Windows 7 kompletní možnosti nastavení připojení k síti sdružuje do takzvanéhoCentra síťových připojení a sdílení. Naleznete zde tedy vše ... Pokud zdezvolíte ... Windows 7 - kompletní příručka - Bohdan Cafourek | Knihy ... ... . Naleznete zde tedy vše ... Pokud zdezvolíte možnosti upgradu, zachovají Windows 7 původní dokumenty a programovou složkuve složce C:\Windows.old, kde je pak můžete zpětně použít, zkopírovat na externí disk apod.Pokud byste postup opakovali, budou takto vznikat složky Windows.old.000, Windows.old.001 apod. ...

INFORMACE

AUTOR
Bohdan Cafourek
DIMENZE
7,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Windows 7: kompletní příručka.pdf

POPIS

Cílem knihy je popsat systém Windows Seven jako celek. Máte před sebou tedy skutečně kompletního průvodce systémem. Najdete zde informace jednoduché včetně základního ovládání, popis práce se soubory i s multimédii. Ale i témata pokročilejší včetně zapojení počítače do sítě, úvod do protokolů TCP/IP, a dokonce i témata pro špičkové profesionály, například hromadné instalace v doméně či práce s PowerShell.

Chcete si přečíst knihu?Windows 7: kompletní příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohdan Cafourek. Číst Windows 7: kompletní příručka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY