La bella Toscana: Sladký italský život

La bella Toscana: Sladký italský život - Frances Mayesová | Dcparkrx.org

...incem: Michaela Šticová - „Žiji v Toskánsku, ale do kolen mě dostala Sardinie" ... Staré pověsti české a moravské Alena Ježková pdf - spynficalsa ... ... La bella Toscana! Už jste navštívila? Reply Ivana 8. 10. ... Abruzzo Cestování Digitální nomádství Italská kultura Italská rodina Italské recepty Italský život Ital v Česku Italština Kdo jsem ... Zeměpis, cestování Internetové a kamenné knihkupectví. Seženeme i málo známé knihy. La Bella Toscana (Sladký italský život) Frances Mayes • Paseka, 2010 . Vypredané . Autorka, jejíž podmanivé vyprávění o objevování toskánského ... La Bella Toscana - Sladký italský život (Frances Mayes ... ... . Vypredané . Autorka, jejíž podmanivé vyprávění o objevování toskánského životního stylu, kultury, historie a kuchyně v knize Pod toskánským sluncem si oblíbili i čeští čtenáři, se ke svým příznivcům vrací neméně poutavým pokračováním ... la bella toscana... Jsem vášnivá čtenářka , různých stylů. Miluji, když si vezmu novou knihu, uvařím si kávu, sednu si na letní terasu obklopená kytičkami, či se schoulím do postele a rozsvítím si svou "čtecí" lampičku....

INFORMACE

AUTOR
Frances Mayesová
DIMENZE
9,62 MB
NÁZEV SOUBORU
La bella Toscana: Sladký italský život.pdf

POPIS

Autorka, jejíž podmanivé vyprávění o objevování toskánského životního stylu, kultury, historie a kuchyně v knize Pod toskánským sluncem si oblíbili i čeští čtenáři, se ke svým příznivcům vrací neméně poutavým pokračováním dobrodružství, jímž se jí stalo restaurování staré venkovské usedlosti poblíž toskánské Cortony a poznávání okolního kraje a jeho obyvatel. Popisy úskalí i humorných stránek rekonstrukce dlouhá léta opuštěného domu a zahrady doprovází tentokrát Mayesová ve větší míře zápisky a postřehy z cest do širšího okolí i dalších částí Itálie, jejichž půvaby a zvyky dokáže přiblížit se stejným nadšením, neokázalou erudicí a jemným humorem jako svůj „italský domov“, s nímž ji spojuje stále silnější citové pouto.

Chcete si přečíst knihu?La bella Toscana: Sladký italský život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frances Mayesová. Číst La bella Toscana: Sladký italský život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY