Nepřítel v mém pokoji

Nepřítel v mém pokoji - Yoram Yovell | Dcparkrx.org

...TERAPIE Autor: Yoram Yovell. Vydavatel: nakladatelství Portál, s ... Krajánci, V mém pokoji - YouTube ... .r.o. Rok vydání: 2010 Počet stran: 384 Formát/vazba: pevná Cena: 425 Kč Překladatel: Jana Pištorová Nepřítel v mém pokoji. ... „Budu si zde objednávat, protože jsou knihy dobře zabalené v bublinkové fólii. DÍKY" Nepřítel v mém pokoji 378 CZK Nov ... Film Nepřítel v mém domě má délku 86 minut. Stahujte a bavte se, film ke stažení pouhým kliknutím na jediné tlačítko výše. Na IMDB ještě není uvedeno hodnocení pro tento film. Roku 20 ... Nepřítel v mém pokoji - Yoram Yovell | Knihy Dobrovský ... . Na IMDB ještě není uvedeno hodnocení pro tento film. Roku 2016 se diváci poprvé mohli bavit při premiéře filmu. V zemi původu se film jmenuje Unwanted Guest. kniha (manuál) Nepřítel v mém pokoji Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). DOBRÉ KNIHY O PSYCHOTERAPII PRE VŠETKÝCH. Yoram Yovell: Nepřítel v mém pokoji.Portál, 2005 Yoram Yovell: Láska a jiné nemoci.Portál, 2007 Irwin D. Yalom: Máma a smysl života.Portál, 2002 Irwin D. Yalom: Existenciální psychoterapie.Portál, 2006 Nepřítel v mém pokoji a jiné příběhy z psychoterapie. Koupit knihu. Vypůjčit knihu. V katalogu BETH. Název: Nepřítel v mém pokoji a jiné příběhy z psychoterapie ... příčinách a možné léčbě i přiznání možných neúspěchů v terapii. Vhodná pro ty, kteří se trochu v otázkách psychologicko-psychiatrických ... Soubor příběhů, v nichž v hlavní roli hraje vztah mezi psychoterapeutem a jeho klientem, praktická terapie různých duševních poruch a další podobná témata. YOVELL, Yoram : Nepřítel v mém pokoji a jiné příběhy z psychoterapie Nepřítel v mém pokoji Láska a jiné nemoci Základní formy strachu Krizová intervence . Veronika sa rozhodla zomrieť . Hraniční porucha osobnosti ... Online Nepřítel v mém domě. When Amy has nowhere to go for winter break, her friend Christine insists she come stay with her family. What begins as a dream situation turns into a nightmare when Amy starts to obsess and wreak havoc on her welcoming hosts. Stars Beth Littleford, Kate Mansi....

INFORMACE

AUTOR
Yoram Yovell
DIMENZE
12,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Nepřítel v mém pokoji.pdf

POPIS

Kniha je psána jako soubor příběhů, v nichž v hlavní roli vystupují klient a terapeut, zároveň je ale učebnicí psychoterapie, protože případy jsou vybírány podle různých chorob a psychických narušení a jejich vždy odlišného způsobu terapie (ztráta smyslu života u bohatého člověka, posttraumatický stres, erotický přenos mezi klientem a terapeutem, kognitivní terapie chování, hraniční poruchy osobnosti, výklad snů, sebevražda, deprese, anorexie, strach, paranoia a schizofrenie). Autor výstižně líčí vývin terapie u jednotlivých případů i s tím, jaký průběh měl někdy velmi složitý vývoj vztahu k jeho pacientům (striptérka, terapie palestinského studenta u židovského doktora, terapie chirurga, který měl po válce v Libanonu posttraumatické výpadky paměti aj.). Součástí příběhů jsou také úvahy autora o příslušných medikacích, o způsobu léčby, terapie, psychoanalýzy apod., které odborníkům umožní používat knihu jako případovou učebnici. V tomto smyslu je ke každé povídce také připojen seznam doporučené a doplňující literatury. Kniha je psána pro milovníky psychologizující prózy s přesahem do odborného žánru. Kniha bude užitečná i pro odborníky z oboru psychologie a psychoterapie jako doplňková četba k odborné literatuře.

Chcete si přečíst knihu?Nepřítel v mém pokoji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Yoram Yovell. Číst Nepřítel v mém pokoji Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY