Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků

Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků - - | Dcparkrx.org

...a cesty k nejen k neznámým ... Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků / České svátky a tradice / Hledej bájné bytosti / Přidat další podobné pohledy Toggle Dropdown ... Nejpodivuhodnější objevitelské výpravy všech dob podle Koumáků ... . Téma: druhá světová válka (1939-1945) Téma: světová literatura; Téma: Literatura pro děti a mládež (beletrie) ... Nejpodivuhodnější objevitelské výpravy všech dob podle Koumáků. Koumáci, dobře známí z knížek Jak bylo skoro všechno vynalezeno, Jak funguje neuvěřitelné lidské tělo, Nejúžasnější atlas celého širého světa, Největší intergalaktický průvodce vesmírem a Fantastická příručka přírodních věd se tentokrát ... Knihy z kategórie Príručky na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. Džusy a koktejly : Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků / Feng shui pro šťastný domov : ... Kniha Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků ... ... ... Knihy z kategórie Príručky na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. Džusy a koktejly : Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků / Feng shui pro šťastný domov : Flirt but don't fall in love / Generation kill : Goldfish = Helinda a Klekánice / Hlas hrdličky ... Nejpodivuhodnější objevitelské výpravy všech dob podle Koumáků. Předchozí obrázky Další obrázky. ... Největší intergalaktický průvodce vesmírem a Fantastická příručka přírodních věd se tentokrát věnují postupnému objevování a mapování světa, od starověkých plavců přes Vikingy po slavné objevitele a ... Autor: Název: Rok vyd. Wagner, Karl Edward : Conan Cesta králů : 1994: Wahlöö, Per : Vražda v jedenatřicátém poschodí : 1974: Wahlöö, Per : Pověření k ... Claire Wattsová, Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků (Přeložila Naďa Špetláková) Knižní klub 2010, 64 stran. Kdepak Marlowe, komisař Vrťapka! Policie už zase tápe? Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků (Knižní klub) autorka: Claire wattová, ilustrátoři: Lisa Swerlingová, Ralph Lazar, překlad z angličtiny: Naďa Špetláková Zvláštní ocenění...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků.pdf

POPIS

Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků.Kde se schovává skrytá hmota? Proč váš křik ve vesmíru nikdo neuslyší? A jak se vlastně štěpí atom?Připravte se na objevnou pouť světem velkolepé vědy, bez níž by neexistovali lidé, svět ani vesmír. Seznamte se s družinou superhrdinů periodické tabulky, kteří oplývají mocí nad všemi prvky. A nezapomeňte navštívit rušnou restauraci, kde mají na jídelníčku chemické reakce.Probádáte toho spoustu, od klokotání, šumění a třaskání, jež tvoří základ chemie, po fenomenální fyzikální síly.Tohle je Koumák. On a jeho pidipřátelé už společně zkoumali důležité vynálezy, objevovali lidské tělo a cestovali kolem zeměkoule. Tentokrát vás vezmou na adrenalinovou plavbu ve vodách vědy.Hotová exploze přírodovědátorování!

Chcete si přečíst knihu?Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Fantastická příručka přírodních věd podle Koumáků Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY