Brigády duchů: Koloniální války 2.

Brigády duchů: Koloniální války 2. - John Scalzi | Dcparkrx.org

...zbraně - V průběhu války američtí a britští vědci pracují na vývoji jaderných zbraní - Atomová bomba na Hirošimu 6 ... Koloniální války série | Databáze knih ... . 8. Hitlerovi evropští spojenci. Dne 23. 8. 2011 se ve Varšavě konal První Evropský den památky obětí totalitních režimů. Zúčastnili se ho ministři spravedlnosti Lotyšska, Maďarska, Litvy, Estonska, Chorvatska, Česka, Rumunska, Španělska, Švédska, Slovenska a Malty, aby společně oslavili Den obětí totalitních režimů. Konec všech věcí je v pořadí již šestý díl série Koloniální války.Zda se jedná o díl poslední, ukáže teprve b ... Editions of The Ghost Brigades by John Scalzi ... . Konec všech věcí je v pořadí již šestý díl série Koloniální války.Zda se jedná o díl poslední, ukáže teprve budoucnost, John Scalzi ale přivedl ke světu poutavou a dobrodružnou sci-fi sérii o době, kdy lidé objevují tajemná místa v hlubinách vesmíru. Kolonizování a objevování nových ras ale není věc jednoduchá. Francouzské koloniální expanze nebyla omezena na Novém světě.V Senegalu v západní Africe, francouzský začal založit malé obchodní stanice podél pobřeží v roce 1624. V roce 1664 se francouzská Východoindická společnost byla založena za účelem konkurovat obchodu na východě. S rozpadu Osmanské říše, v roce 1830 francouzský chytil Alžír, tak začínat kolonizaci ......

INFORMACE

AUTOR
John Scalzi
DIMENZE
6,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Brigády duchů: Koloniální války 2..pdf

POPIS

Brigády duchů jsou zvláštní útvary Koloniálních obraných sil (KOS), elitní jednotky, jejichž příslušníci jsou vytvořeni z DNA zamřelých a proměnění v dokonalé vojáky, vysílané na nejobtížnější mise KOSu. Jsou mladí, rychlí, silní a zcela postrádají lidské zábrany. Vesmír je pro lidskou rasu nebezpečné místo - a stane se ještě nebezpečnějším. Tři rasy, se kterými lidstvo v minulosti bojovalo, se spojily, aby zabránily expanzi člověka do vesmíru. Jejich hlavní oporou se stal vědec Charles Boutin, který zná největší tajemství KOSu. Aby lidstvo přežilo, musí KOS zjistit, proč Boutin zradil. Jared Dirac - klon, vytvořený z Boutinovy DNA - je jedinou osobou, která může poskytnout odpovědi. Jaredův mozek má mít přístup do Boutinovy elektronické paměti, ale když se zdá, že se pokus přenést Boutinovy vzpomínky nepodařil, Jared končí u zvláštních jednotek. Jared splňuje představy o dokonalém vojákovi, ale na povrch pomalu začínají vyplouvat Boutinovy vzpomínky, a Jared intuitivně zjišťuje důvod, který vedl Boutina ke zradě... a pozná, že někteří nepřátelé lidstva myslí na daleko horší věci než na jeho porážku.

Chcete si přečíst knihu?Brigády duchů: Koloniální války 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Scalzi. Číst Brigády duchů: Koloniální války 2. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY