Dobrý proti severáku

Dobrý proti severáku - Daniel Glattauer | Dcparkrx.org

...ní. Zpočátku o nic nejde, ale emaily v sobě ... Dobrý proti severáku - Wikipedie ... ... Podobné jednotky. Dobrý proti severáku / Hlavní autor: Glattauer, Daniel, 1960- Vydáno: (2010) Každá sedmá vlna / Hlavní autor: Glattauer, Daniel, 1960- Vydáno: (2012) Dobrý proti severáku / Hlavní autor: Němec, Ludvík, 1957- Vydáno: ([2016]) Dobrý proti severáku je moderní a vtipnou variací na epistolární román. Emmi Rothnerová chtěla přes internet zrušit předplatné časopisu Like. Kvůli překlepu ale její e-mail dostane Leo L ... Dobrý proti severáku : Hry Žižkovského divadla : Žižkovské ... ... . Kvůli překlepu ale její e-mail dostane Leo Leike. Protože Emmi mu dál posílá e-maily, upozorní ji Leo na její omyl. Kniha Dobrý proti severáku je moderní a vtipnou variací na epistolární román Emmi Rothnerová chtěla přes internet zrušit předplatné časopisu Like. Kvůli překlepu ale její e-mail dostane Leo Leike. Protože Emmi mu dál posílá e-maily, upozorní ji Leo na její omyl. Začne tak nezvyklá korespondence, Dobrý proti severáku režie Petr Kopecký interpret Jana Štvrtecká, Martin Sláma, Vladimír Hauser, Jiří Valůšek délka 4:25 vydavatel Radioservis, rok vydání 2016 Více informací. hudba Yaron Herman, Chris Tordini, Tommy Crane ... Jihočeská Thálie 2019,Bačkorové,Da Vinci,Ďáblův sluha,Dobrý proti severáku,Elity,Holky a kluci,Je úchvatná!,Kalifornská mlha,Kati Dobrý proti severáku . Daniel Glattauer; Daniel Glattauer . 4,3 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Humor, satira Romány. Daniel Glattauer sa narodil roku 1960 vo Viedni, kde žije a pracuje ako novinár. Od roku 1989 prispieva do denníka Der Standard. ... Dobrý proti severáku je velmi originální, neotřelý příběh, ubíhá šíleně rychle a vy jste na konci ani nevíte jak. Je svižný a velmi vtipný. Navíc podaný tak nečekaným způsobem jako jsou e-maily! Sem tam se v knihách objeví ojedinělý e-mail, a možná to je pro vás (stejně jako pro mě) grafické i vyprávěcí zpestření. Kdyby jsem četla knihu Dobrý proti severáku v době, kdy ještě nebylo pokračování, rozhodně bych si to užila a možná by to byla jedna z mých oblíbených knih. Ale než jsem to stihla, přišla ona osudová sedmá vlna a vzala s sebou všechno dobré. Zůstalo jen kamení. Dobrý proti severáku v Praze! Vstupenky a informace o nadcházejícím představení. Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, neděle 22. 12. 2019. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. Dobrý proti severáku je román psaný pouze v mailech, žádný úvod do děje, žádná omáčka nebo doslov. Maily jsou různého rozsahu, posílané v různých časových odstupech, někdy obratem, jindy po několika dnech a ještě na vyžádání nebo pod výhružkou....

INFORMACE

AUTOR
Daniel Glattauer
DIMENZE
7,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Dobrý proti severáku.pdf

POPIS

Příběh dvou lidí ze současnosti náhodněseznámených zbloudilým e-mailem. Tato zdánlivě malicherná zápletka způsobí naprostý převrat v jdosavdních životech tajemného pana Lea a energické paní Emmi. Stále více se zaplétají do virtuálního světa. Jde o pozoruhodnou směs něhy, krutosti, melancholie, ale i cynismu a erotiky. Oba hrdinové jsou však přes všechno nuceni vyřešit zásadní dilema tohoto vztahu: POKRAČOVAT, SKONČIT, SEJÍT SE ???

Chcete si přečíst knihu?Dobrý proti severáku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Glattauer. Číst Dobrý proti severáku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY