Zašlapané projekty

Zašlapané projekty - Karel Bělohlavý, | Dcparkrx.org

...e věnoval především objevům, vynálezům a nápadům českých osobností z oblasti vědy, techniky, architektury nebo sportu, ke kterým došlo před rokem 1989 a které z nejrůznějších důvodů nedošly uznání, byť by si je podle tvůrců pořadu zasloužily ... Zašlapané projekty 34 - Hurikan šanci nedostal - YouTube ... . Pořadem provázel Jaroslav Skalický, spoluautor ... Zašlapané projekty 37 - Mopedu Stadion odzvonilo - Duration: 18:11. Dokumenty SK CZ 151,641 views. 18:11. Zdeněk Izer - 10 nejlepších scének [Telebazar - Kinobazar] - Duration: 1:08:35. Nápady a projekty, které za minulého režimu nesměly spatřit světlo světa Nové odlehčené české vozy musely ustoupit zastaralým ruským. Dokument z cyklu o unikátníc ... Projekty z propadliště — Zašlapané projekty — Česká televize ... . 18:11. Zdeněk Izer - 10 nejlepších scének [Telebazar - Kinobazar] - Duration: 1:08:35. Nápady a projekty, které za minulého režimu nesměly spatřit světlo světa Nové odlehčené české vozy musely ustoupit zastaralým ruským. Dokument z cyklu o unikátních nápadech, projektech a objevech, které za minulého režimu nesměly spatřit světlo světa (2009). Připravili: J. Skalický, K. Bělohlavý a P. Lokaj Karel Žlábek málem splnil sen Čechů o vlastním moři. Dokument z cyklu o unikátních nápadech, projektech a objevech, které za minulého režimu nesměly spatřit světlo světa (2009). Připravili J. Skalický a J. Procházka Projekty z propadliště: Předlistopadová doba poznamenala mnoho životů svými nesmyslnými dogmaty. Tak byla zamítnuta, lépe řečeno zatracen...

INFORMACE

AUTOR
Karel Bělohlavý,
DIMENZE
3,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Zašlapané projekty.pdf

POPIS

Výjimeční lidé a jejich vědecké objevy, technické vynálezy či architektonické projekty, které měly svého času dobře našlápnuto k věhlasu překračujícímu hranice. Komunistickým režimem však byly nekompromisně zastaveny! Pro knihu vybrali autoři nejzajímavější případy z televizního cyklu Zašlapané projekty. Seznamte se s příběhy o českém důvtipu, který se musel podřídit „vyšším politickým zájmům“.

Chcete si přečíst knihu?Zašlapané projekty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Bělohlavý,. Číst Zašlapané projekty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY