Transformace vědomí 2

Transformace vědomí 2 - Tomáš Keltner | Dcparkrx.org

...řejnil(a) Administrator Úterý, 05 Květen 2020 19:43 Milí přatelé, posíláme nový rozpis seminářů: Květen 2020 ... Příznaky transformace - meditace, horoskopy, články, zdraví ... . 28. - 31.5. - Překlenovací seminář 2 - Penzion Perseus, Trnová (nový seminář) Červen 2020 Další kniha o transformaci vědomí poprvé vyšla v roce 2010 pod názvem TRANSFORMACE VĚDOMÍ 2, druhé vydání z roku 2012 mělo podtitul vyšší dívčí, naznačující zásadní přínos a souvislost s využitím ženského principu. Současné třetí vydání vyšlo v roce 2019 s názvem VYŠŠÍ DÍVČÍ transformace vědomí.Původní text byl podr ... Transformace vědomí 2 - Tomáš Keltner | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Současné třetí vydání vyšlo v roce 2019 s názvem VYŠŠÍ DÍVČÍ transformace vědomí.Původní text byl podroben kompletní autorské revizi. Transformace vědomí 2 . Tomáš Keltner V druhej knihe o transformácii vedomia detailne vysvetľujem mimozmyslové vnímanie, jeho aspekty, možné komplikácie a riešenia v praxi. Nechýba tu popis práce s emóciami rozšírený o úvod ku komunikácii s prítomnými bytosťami. Kniha Transformace vědomí 2 - vyšší dívčí navazuje na velice úspěšný titul Transformace vědomí - tajemství kříže - jednu z nejčtenějších knih v oblasti osobního rozvoje u nás. Prodáno celkem již přes 25.000ks knih. Rozvíjí autorovu unikátní metodu práce s emocemi „P Kniha Transformace vědomí 2 Přidat komentář. VladimirTetur. 30.01.2018. Tak už jsem většinu Keltnerem zmiňovaných zdrojů konečně prošel a můžu s klidem říct, že tohle rozhodně žádná vyšší dívčí není. ... Kniha Transformace vědomí 2 vyšší dívčí navazuje na velice úspěšný titul Transformace vědomí tajemství kříže - jednu z nejčtenějších knih v oblasti osobního rozvoje u nás. Rozvíjí autorovu unikátní metodu práce s emocemi "Právě emoce vás odvádí z přítomnosti." To popisuji v knize Transformace vědomí 2 - vyšší dívčí. Lidé často dělají chybu, že se snaží pracovat nejprve s právě probíhající emocí, snaží se ji potlačovat nebo jí naopak nechávají naprosto volný průběh. Obojí stojí mnoho vnitřní síly a vaší životní energie a výsledek není uspokojivý. Kniha: Transformace vědomí 2 (Tomáš Keltner). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Vnímejte energii v této místnosti a pak dovolte svému vědomí cestovat ven k horám, nebi a jezeru. Vnímejte energii tohoto místa na Zemi. Příroda je tu silně přítomná a chce vás přivítat. Vidí vás a vnímá, a tak si nyní představte, ... Transformace, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting. 2.10.2018 19.2.2020 Rebeka Sprinncová Sdílet na Facebooku Proces probíhajících změn, souvisejících s energetickými vibracemi Země, nabývá na síle, lidské vědomí se souběžně vnějším změnám přizpůsobuje, my všichni se přizpůsobujeme nové energetické ...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Keltner
DIMENZE
3,31 MB
NÁZEV SOUBORU
Transformace vědomí 2.pdf

POPIS

Ve druhé knize o transformaci vědomí se zabývám především mimosmyslovým vnímáním. Komplexní úvod do této problematiky obsahuje návody i příklady aktivace mimosmyslového vnímání. Stejně tak je detailně vysvětleno smyslové vnímání, jeho aspekty i způsoby využití při cestování časem. Nechybí zde popis práce s emocemi rozšířený o úvod ke komunikaci s přítomnými bytostmi. Dalším velkým tématem jsou brány prostoru a brány času. Zde odhaluji informace i techniky vedoucí k cestování časem. Popisuji konkrétní postupy pro nahlížení na jiná místa v existenci, při vstupování do snů - do noční reality, stejně jako principy pohybu v jiných dimenzích. S tím souvisí výklad práce při terapii v regresi. Mnohem hlouběji nežli v knize první pojednávám o víře a lásce, jejich podstatě a vlivu na lidskou bytost. Součástí objasnění mimosmyslového vnímání je objasnění symboliky druhého příchodu duše - příchodu skrze Otce, představujícího dovršení celistvosti lidské bytosti. V knize dále najdete vysvětlení symboliky čísel ve stvoření světa. Objasňuji existenci i podobu andělů, stejně jako cestu sestupu vyšších entit do hmotnosti, do této reality. Tvorba reality, atributy tvorby i samotný přesun v realitě a dovednosti s tím související jsou obsahem další části knihy, kde popisuji principy svobodné tvorby reality, možné komplikace v praxi a limity, které je třeba vyřešit, včetně způsobů diagnostiky.

Chcete si přečíst knihu?Transformace vědomí 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Keltner. Číst Transformace vědomí 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY