Jít

Jít - Tomas Espedal | Dcparkrx.org

...Když utíkal přes hranici, šli po něm pohraničníci se psy ... LinguaTrip - official webpage. Language courses abroad ... ... . překlady Hymna SDM Krakov 2016 - česká verze (Hymn 2016 WYD - official Czech version) - videoklip - Duration: 5:29. Světové dny mládeže 1,025,754 views Zobrazit/skrýt navigaci. Vítejte na stránkách autorizovaného dealera motocyklů Indian v Brně. Naše dealerství vám nabízí nejen prodej motocyklů, doplňků, vybavení a kompletních služeb okolo motocyklů Indian, ale především osobní přístup k zákazníkům a snahu předat znovu nalezené dědictví společně s moderním ... 'jít' přeloženo v bezplatném anglickém slovníku, mnoh ... jít - Wiktionary ... ... 'jít' přeloženo v bezplatném anglickém slovníku, mnoho dalších překladů anglicky bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation Czech: ·to walk, go (on foot)· to work, do, suffice Budou tři stačit? To půjde. ― Will three be enough? It will do. Jde mi to. ― I'm good at this.· can, to be possible Nejde udělat všechno d...

INFORMACE

AUTOR
Tomas Espedal
DIMENZE
7,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Jít.pdf

POPIS

Příběh "Jít." stále populárnějšího norského autora Tomase Espedala (*1961) není dobrodružným vyprávěním ani líčením strhujícího děje, spíše jakousi novodobou meditací či přemítáním o spisovateli, který kráčí krajinou a uvažuje o cestách, lidech, zemích, kontinentech, ale také o sobě a literatuře. Originální, hluboce osobní existenciální román podrobně mapuje hranice prostoru, střežícího zdánlivě prostou otázku, jak je důležité JÍT. Putující člověk je totiž bez jakéhokoli zázemí, které by ho omezovalo anebo zbavovalo svobody. Nespěchá, nemá cíl, jen se chce přiblížit tomu, co vidí a s čím se setkává. Jde přírodou, jde do světa, jde přes most, jde přes hory, jde k moři, ale jde i přes (anebo za) hranice. Jde v něčích stopách, ať už se jedná o Rimbauda, Rousseaua, Nietzscheho, Heideggera či Wordsworthe. Kráčí vstříc pomalému, ale o to hlubšímu objevování nejen světa okolního, ale především světa vnitřního… neboli objevení sebe sama.

Chcete si přečíst knihu?Jít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomas Espedal. Číst Jít Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY