Maďarsko - turistický průvodce

Maďarsko - turistický průvodce - - | Dcparkrx.org

... [email protected] Budapešť rozhodně patří mezi nejkrásnější města Evropy a i z tohoto důvodu se jedná o nejnavštěvovanější destinaci v celém Maďarsku ... Mapa knižní: Maďarsko -- Turistický průvodce - Charles ... ... . Díky své kráse získala celou řadu přízvisek jako třeba „Královna na Dunaji".Byť je její atmosféra a architektura jiná než v Praze, v mnohém vám bude naše hlavní město připomínat, a to minimálně svou polohou na řece ... Maďarsko - turistický průvodce Nakladatel: Jota EAN: 9788072177691 ISBN: 978-80-7217-769-1 Překlad: Kozák, Jan Popis: 1× kniha, brožovaná, 508 stran, česky Rozmě ... Budapešť - průvodce turisty milovanou Perlou na Dunaji ... ... Maďarsko - turistický průvodce Nakladatel: Jota EAN: 9788072177691 ISBN: 978-80-7217-769-1 Překlad: Kozák, Jan Popis: 1× kniha, brožovaná, 508 stran, česky Rozměry: 13,5 × 19,5 cm Rok vydání: 2010 Maďarsko - Turistický průvodce - 59 %. Předchozí obrázky Další obrázky. Původní cena 598,00 Kč ... Maďarsko - průvodce ROUGH GUIDES Doporučení nejlepších míst, kde se můžete ubytovat, dát si něco osvěžujícího k pití či okusit některou ze specialit místní kuchyně, a poučné informace o vinných sklípcích, kde můžete ochutnat ta nejlepší z proslulých maďarských vín. Průvodce Budapeští. Proč zrovna do Budapešti? Přece pro její báječnou atmosféru, která Vás bude doprovázet kamkoliv se vydáte. Třeba na cestě za starobylými památkami, které připomínají zlaté časy rakousko-uherské monarchie, nebo při výletu do slav...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Maďarsko - turistický průvodce.pdf

POPIS

Nepřekonatelná cestovní příručka po této bohaté a zajímavé středoevropské zemi zahrnuje: Čtivá pojednání o významných městech a pamětihodnostech, počínaje elegantní Budapeští přes historická města v romantickém dunajském ohbí až po zapadlé malebné vísky Severomaďarského středohoří. Doporučení nejlepších míst, kde se můžete ubytovat, dát si něco osvěžujícího k pití či okusit některou ze specialit místní kuchyně, a poučné informace o vinných sklípcích, kde můžete ochutnat ta nejlepší z proslulých maďarských vín. Praktické tipy na nejrůznější túry a procházky, včetně plaveb po Dunaji, turistické výšlapy do hor a vyjížďky na koni po Velké uherské nížině. Zajímavé informace o maďarských dějinách, hudbě a kultuře. Mapy a plánky každé oblasti.

Chcete si přečíst knihu?Maďarsko - turistický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Maďarsko - turistický průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY