Jak si zachovat mládí: Tipy proti stárnutí

Jak si zachovat mládí: Tipy proti stárnutí - Kurt Tepperwein | Dcparkrx.org

...zující, zlepšuje hojení ran a jizev, dokonce působí proti vypadávání vlasů ... Každodenní chyby, které urychlují stárnutí. Málo spánku i ... ... . Nezapomeňte na zdravou výživu, která by měla obsahovat hodně organických potravin - ovoce, zeleniny, tedy potravin s vysokým obsahem antioxodantov. Tepperwein, Kurt: Jak si zachovat mládí - Tipy proti stárnutí, 2010. Název: Jak si zachovat mládí - Tipy proti stárnut ... Jak se ubránit manipulátorům. Pokud odhalíme manipulátora, dosáhli jsme polovičního vítězství. Čeká n ... Eurodenik - 7 tipů, jak zpomalit proces stárnutí ... . Pokud odhalíme manipulátora, dosáhli jsme polovičního vítězství. Čeká nás však další úkol: umět se postavit manipulativnímu jednání. Nezbytnou zbraní proti manipulativním technikám je mít zdravé sebevědomí, znát svoji hodnotu, umět si vážit sami sebe, svých schopností a dovedností. Nedávno jsme oslavili Valentýna, tedy den všech zamilovaných. Řada starších lidí nad tím ale mávla rukou v domnění, že se jich to netýkalo. To je škoda. Ukazuje se totiž, že láska a vztahy jsou velmi důležitým pomocníkem v boji proti stárnutí mozku. Nemusí jít přímo o zamilovanost. Stačí mít kolem sebe přátele, vést společenský život a pěstovat pěkné ......

INFORMACE

AUTOR
Kurt Tepperwein
DIMENZE
8,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak si zachovat mládí: Tipy proti stárnutí.pdf

POPIS

Elixír mládí má každý ve svých rukou. Nesnažte se život prodloužit, nýbrž si ho zbytečně nezkracovat! Lidský organismus má potenciál 120 let života. Z tohota "konta" však dennodenně ukrajujeme v důsledku nesprávné výživy, nedostatku aktivního pohybu a destruktivního myšlení. Záleží proto jen na nás, jestli změníme škodlivé návyky a pochopíme, že stárnutí je proces, v němž my sami rozhodujeme, zda zúročíme své zkušenosti a zmoudříme, nebo si vypěstujeme vrásky a nemoci.Autor sbíral poznatky na toto téma po dobu 30 let. V této knize shrnuje, co všechno je pro udržení zdraví důležité: výživa, vitaminy, rovnováha kyselin a zásad v těle, pozitivní mysl, zdravý pohyb. Budeme-li se řídit jeho radami, ovlivníme svůj biologický věk, který se měří podle stupně a vitality našeho těla. Uvedený věk v rodném listu se tak stane pouhým, nic neříkajícím číslem.Nepostradatelný rádce pro ty, kdo si chtějí zachovat zdraví a být fit až do vysokého věku.

Chcete si přečíst knihu?Jak si zachovat mládí: Tipy proti stárnutí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kurt Tepperwein. Číst Jak si zachovat mládí: Tipy proti stárnutí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY