Erotické představy žen

Erotické představy žen - Hanka Fifková | Dcparkrx.org

...ntazie nejčastěji zaměstnávají mužské mozky? Těmto šesti lechtivým představám neunikne jediný z nich! O snění a rozvíjení fantazie už jsme psali mnohokrát ... Top mužské erotické fantazie - Proženy ... . Snít by se mělo, protože jde o nástroj mimořádný a natolik specifický, že máte jistotu naprosté unikátnosti. Vaše představy a myšlenky jsou opravdu jen vaše a prostor, který mají k dispozici, je čistě vaše hlava. A tak to může i zůstat. Sexuolog Petr Weiss říká, že ženy mají představy, se kterými nejsou úplně vnitřně ztotožněné (například lesbické hrátky), ale ... 9 nejčastějších sexuálních fantazií: Přiznejte se, jsou ... ... . A tak to může i zůstat. Sexuolog Petr Weiss říká, že ženy mají představy, se kterými nejsou úplně vnitřně ztotožněné (například lesbické hrátky), ale obavy nad vlastní orientací nebo deviací nejsou na místě, neboť sexuální fantazie nemusí odrážet skutečné erotické preference žen. Erotické představy žen Autor: Fifková, Hanka Nakladatel: Mladá fronta EAN: ISBN: 80-204-1204-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2005 (1. vydání) Erotické fantazie mužů a žen se kupodivu neliší až tak výrazně, jak by se mohlo zdát. Ženy bývají ve svých představách totiž mnohem odvážnější a spontánnější než jsou v reálu. Mezi nejčastější erotické snění obou pohlaví patří sex s protějškem v uniformě. Erotické fantazie přitom nemá cenu si vyčítat," ujišťuje pražská sexuoložka Hanka Fifková. „Neznamenají nevěru ani úchylku. Naopak vám otevírají spoustu nových možností. Obecně slouží k navození nebo zvýšení sexuálního vzrušení," dodává autorka knihy Erotické představy žen. Objednávejte knihu Erotické představy žen v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Erotické představy žen Autor: Fifková, Hanka Nakladatel: Mladá f...

INFORMACE

AUTOR
Hanka Fifková
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Erotické představy žen.pdf

POPIS

Kniha citlivým a jemným způsobem odhaluje nejhlubší tajemství žen, mužům nabízí inspiraci, ženám pak uklidňující poznání, že nejsou ve svých tužbách osamělé. Publikace známé české sexuoložky směřuje ke zrovnoprávnění ženské a mužské sexuality. Úvodní, teoretická část je věnována podrobnějšímu rozboru problémů vázaných na ženskou sexualitu a využití erotických představ při řešení těchto obtíží. Druhou, nosnou, část knihy tvoří autentické výpovědi různých žen o vlastních erotických představách a touhách. Na závěr pak autorka nabízí odpovědi na tematické otázky, které v anketě položila poměrně širokému okruhu lidí.

Chcete si přečíst knihu?Erotické představy žen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hanka Fifková. Číst Erotické představy žen Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY