Čokoláda chilli

Čokoláda chilli - Alena Chládková | Dcparkrx.org

...iginality, kdy se snažíme připravovat výrobky bez zbytečných přidaných stabilizátorů ... Čokoláda bez cukru malinami a chilli, ruční výroba ... . Každá mince má dvě strany, z toho důvodu nemůžeme garantovat několikaletou dobu minimální trvanlivosti. Každý produkt si nese trochu z nás a každé vaření je vyjímečné. Čokolády s chilli Čokolády s chilli v naší nabídce jsou vyráběny z opravdové lajcky řečeno kvalitní čokolády s vysokým obsahem kakaových bobů, kterou mnozí z Vás ještě nikdy neochutnali. V čem se liší pravá a kvalitní čokoláda od běžně prodávaných? Kvalitní čokolá ... CHILLI ČOKOLÁDA S PAPRIČKOU HABANERO! (500 000 SHU) - YouTube ... . V čem se liší pravá a kvalitní čokoláda od běžně prodávaných? Kvalitní čokoláda musí obsahovat kakaové máslo, které je obsaženo v kakaových bobech. Pokud venku řádí zimní plískanice, nejlepší, co můžete udělat, je usadit se v křesle, začíst se do napínavé detektivky a dát si něco na zahřátí. Nemusí to být hned alkohol, jak vás možná napadlo. Stačí vám k tomu (ne)obyčejná horká čokoláda s pořádnou dávkou chilli papriček. Kromě toho, že vás spolehlivě zahřeje, budete možná překvapeni jejími ... Čokoláda.cz je e-shop, v jehož nabídce je kvalitní čokoláda, dárkové balíčky, firemní ...

INFORMACE

AUTOR
Alena Chládková
DIMENZE
7,49 MB
NÁZEV SOUBORU
Čokoláda chilli.pdf

POPIS

Sbírka básní Čokoláda chilli je určena všem, kdo jsou pozitivně naladěni anebo takové naladění hledají. Autorka si na nic nehraje, její verše jsou jednoduché, nekomplikované, zpravidla rýmované, avšak právě v této jednoduchosti je jejich půvab a síla. V centru její pozornosti stojí základní vztah mezi mužem a ženou, láska v podobě silného citu, nenaplněné touhy či peripetií manželského soužití, ale i další momenty lidské zkušenosti, jako je vztah k rodině, k přírodě, zážitky z cest, objevování nového… Autorka nerozpitvává své subjektivní pocity, mezi ní a čtenářem nestojí bariéra intelektuálnosti či umělosti. Její zkušenost uložená ve verších je obecně sdělná a potěší každého, kdo má rád hezké věci.

Chcete si přečíst knihu?Čokoláda chilli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Chládková. Číst Čokoláda chilli Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY