Kniha fotbalu

Kniha fotbalu - David Goldblatt | Dcparkrx.org

...učitel a výřečný analytik fotbalu, který tolik miloval a trvale ovlivnil ... Kniha fotbalu - David Goldblatt | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Tato kniha je svědectvím jeho úžasného dědictví. Eshop a online knihkupectví se specializací na sport. Marken.cz nabízí knihy, DVD a časopisy o fotbale, hokeji, tenise a dalších sportech. U nás najdete nové tituly i antikvariát včetně výkupu starých titulů. Možnost osobního odběru v Praze. Eshop a online knihkupectví se specializací na sport. Marken.cz nabízí knihy, DVD a časopisy o fotbale, hokeji, tenise a dalš ... Knihy o fotbale | Knihy Dobrovský ... . Marken.cz nabízí knihy, DVD a časopisy o fotbale, hokeji, tenise a dalších sportech. U nás najdete nové tituly i antikvariát včetně výkupu starých titulů. Možnost osobního odběru v Praze. Temné stíny fotbalu 2009; všech 7 knih autora. Kniha Temné stíny fotbalu je v. Přečtených: 2x: Knihotéce: 1x: Chci si koupit: 1x: dalších seznamech: 1x: Nápověda - Podmínky užit ... Kniha, vydaná nakladatelstvím NAVA, je rozdělena do kapitol podle jednotlivých sezon. Samostatné kapitoly jsou věnovány i významným osobnostem staňkovského fotbalu. Nechybí památné zápasy, dochované statistické údaje, více než 200 fotografií, dobové výstřižky z novin a celá řada dalších zajímavostí. Kniha fotbalu velebí obrovskou různorodost fotbalu v jejím plném rozsahu. Od předností zónové a osobní obrany po nejzábavnější fanouškovské chorály. Na stránkách této publikace se dočtete, jak poslat točený míč jako Beckham, poznáte psa, jenž našel pohár mistrů světa ukrytý v předměstské zahradě. 9.4.2020 Trénuj doma: Zápasové střely z voleje přes nohu. 9.4.2020 Trénuj doma: Zápasové střely z voleje. 9.4.2020 Trénuj doma: Zápasové hlavičkování Ponoř se do vzrušujícího světa fotbalu, který je sportem s tisící fanoušků na celém světě. Objev s námi jeho kořeny, sleduj, jak se vyvíjel, přečti si, proč některé stadiony a kluby dosáhly světové sl... Nauč se hrát v útoku, jak získat maximum z volných kopů, vhazování a rohových kopů, jak účinně bránit a jak vytvářet gólové šance. Všechny fotblové dovednosti jsou zde popsány krok za krokem a názorně zobrazeny pomocí barevných nákresů a fotografií. Czech: ·book (a collection of sheets of paper bound together to hinge at one edge)· book (a major division of a published work)· omasum (the third portion in the stomach of a ruminant)·book Kupte knihu Zlatá kniha fotbalu od Milan Macho na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
David Goldblatt
DIMENZE
4,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha fotbalu.pdf

POPIS

Fotbal je nejpopulárnější sport na světě. Lidé od Grónska po Andy mu prostě nedovedou odolat, kopají si míč mezi sebou nebo sledují druhé, jak dělají totéž. Čísla jsou ohromující. Fotbal pravidelně hraje kolem 250 milionů lidí. Kdyby fotbalisté vytvořili národ, byl by čtvrtý nejlidnatější na Zemi. Kniha fotbalu velebí obrovskou různorodost fotbalu v jejím plném rozsahu. Od předností zónové a osobní obrany po nejzábavnější fanouškovské chorály. Na stránkách této publikace se dočtete, jak poslat točený míč jako Beckham, poznáte psa, jenž našel pohár mistrů světa ukrytý v předměstské zahradě. Přijdete na to, proč mohl zápas ligy na Madagaskaru skončit výsledkem 149:0. Jediná věc, kterou tato kniha nedokáže, je poskytnout úplné vysvětlení, proč fotbal lidi tolik okouzluje. „Někteří lidé věří, že fotbal je otázkou života a smrti,“ řekl jednou Bill Shankly, skvělý trenér Liverpoolu. „Takový názor mě mrzí. Ujišťuji vás, že je ještě mnohem, mnohem důležitější.“ Nikdo jiný lépe nevystihl onu těžko vysvětlitelnou a iracionální hloubku vášně, podnícené dvaadvaceti muži, kteří se prohánějí za míčem.

Chcete si přečíst knihu?Kniha fotbalu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Goldblatt. Číst Kniha fotbalu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY