77 výletů s dětmi po Moravě

77 výletů s dětmi po Moravě - Ivo Paulík | Dcparkrx.org

... na rodinné výlety a výlety s dětmi ... Paulík, Ivo: 77 výletů s dětmi po Moravě - Ekolist.cz ... . Příručka nabízí 77 výletů po celé Moravě - sportovních, turistických, cykloturistických, poznávacích i kulturních - od nejpohodlnějších (které lze absolvovat s kočárkem) až k náročným túrám po horách. Autoři zvolili barevné rozlišení oblastí i přehledné symboly a piktogramy. Kniha 77 výletů s dětmi po Moravě Přidat komentář. MOu598. 24.07.2017. Četla jsem v čer ... 77 výletů s dětmi po Moravě - Ivo Paulík - Megaknihy.cz ... . MOu598. 24.07.2017. Četla jsem v červenci 2012. ... 77 výletů s dětmi po Moravě. Výběr kraje. BÍLÉ KARPATY ... vám pomůže při plánování výletů a návštěv zajímavých míst České Republiky. Ihned budete mít přehled toho nejzajímavějšího a nejdůležitějšího, co je v dané oblasti k vidění a co se v okolí děje. Turista v Mobilu vám poskytne informace o městech ... 77 výletů s dětmi přes hranice Autor: Škvárová, Věra a Škvárová, Veronika Nakladatel: Universum EAN: 9788024229447 ISBN: 978-80-242-2944-7 Popis: 1× kniha, flexi, 192 stran, česky Rozměry: 17,4 × 24,3 cm Rok vydání: 2011 Kniha: 77 výletů s dětmi po Čechách - Ivo a kol. Paulík. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. ... Za zvířaty nejen do zoo - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku Soukup Vladimír, David Petr Cena: 167 Kč Malý špalíček výletů - Ústecký kraj - Autem po Čechách, Moravě a Slezsku 77 výletů s dětmi po Moravě Koupit na Kosmas.cz Publikace tvořící doplněk k dřívější knize 77 výletů s dětmi po Čechách je určena pro každého, kdo hledá inspiraci k zajímavým výpravám s dětmi, tentokrát po všech zajímavostech a krásách Moravy. 77 výletů s dětmi po Moravě - Paulík Ivo, Burian Jaroslav. Publikace tvořící doplněk ke starší knize 77 výletů s dětmi po Čechách je určena pro... 77 výletů s dětmi po Čechách ... 77 výletů s dětmi po Čechách. ... Moravě možná v budoucnu věnujeme samostatnou publikaci, a volili jsme osvědčená místa, která známe z vlastních zkušeností a cest s dětmi. V horských oblastech doporučujeme především pěší túry, mnohdy s využitím lanovek, v rovinatých regionech se naopak nabízejí snadné trasy pro ... 77 vÝletŮ s dĚtmi po ČechÁch. 77 vÝletŮ s dĚtmi po moravĚ. 77 vÝletŮ na tajemnÁ mÍsta v ČechÁch. vc036537. 192 stran. 79,-269,-192 stran. vc034128. Kniha, kterou držíte v ru...

INFORMACE

AUTOR
Ivo Paulík
DIMENZE
3,50 MB
NÁZEV SOUBORU
77 výletů s dětmi po Moravě.pdf

POPIS

Publikace tvořící doplněk k dřívější knize 77 výletů s dětmi po Čechách je určena pro každého, kdo hledá inspiraci k zajímavým výpravám s dětmi, tentokrát po všech zajímavostech a krásách Moravy. Nabízí tipy na výlety nejrůznějšího druhu – sportovní, turistické, kulturní nebo poznávací, po horách i po městech, pěšky, na kole, s využitím přívozů či lanovek, odstupňované podle náročnosti. Autoři znají všechny trasy z osobní zkušenosti a nezapomínají na důležité praktické informace – zda lze výlet absolvovat s kočárkem či se psem, kde se lze na trase občerstvit, jaké jsou možnosti dopravy. Turistické cesty jsou popsány tak přesně, aby na nich nezabloudil ani nezkušený turista, a jsou doplněny o zajímavosti, které lze na trase potkat. Orientaci usnadňují přehledné mapky a profily tras. 77 výletů s dětmi po Moravě je inspirativní publikace pro všechny rodiny, které chtějí aktivně trávit s dětmi volný čas.

Chcete si přečíst knihu?77 výletů s dětmi po Moravě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Paulík. Číst 77 výletů s dětmi po Moravě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY