Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída

Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída - Iva Nováková | Dcparkrx.org

...010 Trénování a procvičování matematických úloh pro děti na základních školách ... Český jazyk 1. třída ... . Trénování a procvičování matematických úloh pro děti na základních školách. Úlohy z matematiky. ... NOVÉ SLOVNÍ ÚLOHY PARKETY VŠECHNY TYPY ÚLOH PRO 1.ROČNÍK. Hry. PROCVIČOVÁNÍ PRO 1. STUPEŇ ZŠ ... Ke stažení 3. třída - Chit Chat 1 4. třída - Chit Chat 2 5. třída - Project 1 (4th edition) Project 1 (3rd edition) Odkazy - různé Matematika Matematický trenér 1. třída 2. třída 3. třída 4. třída Geometrie ... Tento web používá soubory cooki ... Matematika - 1. třída ... . třída 2. třída 3. třída 4. třída Geometrie ... Tento web používá soubory cookies (jako naprostá většina webových stránek na Internetu). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Cvičení z matematiky online - 1. třída. Počítání pro prvňáky hravou formou - za spočítané příklady sbírejte zvířatka a na konci rozbalte dárek. 1. Sčítání a odčítání 1. třída Sčítání a odčítání do 6 Sčítání a odčítání Kniha: Procvičování pro prvňáky Prvouka 1. třída Autor: Iva Nováková Tento pracovní sešit je určen pro všechny šikovné prvňáčky k procvičení probírané látky z prvouky. Prvouka pro 1. - 3. třídu. Výukové materiály jsou určeny pro žáky prvního až třetího ročníku. Prostřednictvím interaktivních nástrojů umožňují procvičování a upevňování učiva o čase, rodině, ročních obdobích, lidském těle, živé i neživé přírodě. Internetová školička - procvičování učiva 1. stupně ZŠ. PROCVIČUJEME NÁZVY HUB FORMOU TESTU Nová publikace Procvičování učiva pro 1. ročník ZŠ přináší učitelům prvního stupně kopírovatelné pracovní listy pro vzdělávací oblasti Český jazyk a jazyková komunikace, Matematika a její aplikace a Člověk a jeho svět, které jsou navrženy pro okamžité použití ve třídě. Čtení 1. tř. -procvičení, Čtení 2.třída-procvičení. Čtení s porozuměním - 120 vět ke 30 obrázkům. U každého obrázku jsou 4 věty, dítě má určit, které jsou pravdivé a které naopak nesmyslné. Pracovní listy vytiskněte, rozstřihejte na jednotlivé kartičky. Pro vyšší trvanlivost doporučuji zalaminovat. Já a můj svět 1.r. ZŠ - pracovní listy k učebnici prvouka pro 1.ročník - skladem Opakování po lekcích. Poznávejte přírodu. Opakujte si s Ájou. Pracovní listy k učebnici Já a můj svě... Opakování učiva 1. třídy. 1. TŘÍDA. ČESKÝ JAZYK. Doplňovačky a další úkoly. Slovní fotbal. Hádanky. MATEMATIKA. Počítej do 20 s kočičkou. Počítej do 20 se zajíčkem. Počítej do 20 s Mickey Mousem. Počítej do 20...

INFORMACE

AUTOR
Iva Nováková
DIMENZE
11,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída.pdf

POPIS

Tento pracovní sešit je určen pro všechny šikovné prvňáčky k procvičení probírané látky z prvouky.Úkoly seřazené podle obtížnosti hravou formou pomocí křížovek, spojovaček a veselých obrázků procvičují především schopnost dětí soustředit se, přemýšlet a porozumět zadání. Děti tak získají potřebnou jistotu v probírané látce, kterou pak zúročí ve školních lavicích a která jim v mnohém ulehčí školní výuku.Na konci publikace naleznete samozřejmě klíč pro kontrolu správnosti výsledků.

Chcete si přečíst knihu?Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Nováková. Číst Procvičování pro prvňáky - Prvouka: 1. třída Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY