Blesková operace izraelských speciálních jednotek: Útok na letiště v Entebbe v roce 1976

Blesková operace izraelských speciálních jednotek: Útok na letiště v Entebbe v roce 1976 - Simon Dunstan | Dcparkrx.org

...dna z nejsmělejších protiteroristických operací ... Blesková operace izraelských speciálních jednotek -- Útok ... ... . Dne 27. června 1976 unesli čtyři teroristé dopravní letoun společnosti Air France a přinutili jeho pilota přistát na letišti v Ugandě. Izraelský útok na letiště v ugandském Entebbe vstoupil do historie jako jedna z nejsmělejších protiteroristických operací. Dne 27. června 1976 unesli čtyři teroristé dopravní letoun společnosti Air France a přinutili jeho pilota přistát na letišti v Ugandě. Útok na letiště v Entebbe v roce 1976. Izraelsk ... Blesková operace izraelských speciálních jednotek útok na ... ... . Útok na letiště v Entebbe v roce 1976. Izraelský útok na letiště v ugandském Entebbe vstoupil do historie jako jedna z nejsmělejších protiteroristických operací. Dne 27. června 1976 unesli čtyři teroristé dopravní letoun společnosti Air France a přinutili jeho pilota přistát na letišti v Ugandě. V běžné provozní době lze v přízemí ústřední budovy vracet knihy a jiné vypůjčené dokumenty v samoobslužném automatu. Půjčování knih, a to pouze na základě objednávek a rezervací, nabídneme od 4. května. Výdej bude ...

INFORMACE

AUTOR
Simon Dunstan
DIMENZE
7,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Blesková operace izraelských speciálních jednotek: Útok na letiště v Entebbe v roce 1976.pdf

POPIS

Izraelský útok na letiště v ugandském Entebbe vstoupil do historie jako jedna z nejsmělejších protiteroristických operací. Dne 27. června 1976 unesli čtyři teroristé dopravní letoun společnosti Air France a přinutili jeho pilota přistát na letišti v Ugandě. Část rukojmích propustili, cestující židovského původu však uvěznili v budově starého terminálu. Jakmile se stalo zřejmým, že se těší podpoře ugandského prezidenta Idiho Amina, začala se izraelská vláda připravovat k vojenskému řešení krize. Kniha napínavě líčí průběh celé akce na základě četných dokumentů a očitých svědectví. Po překonání více než 3000 kilometrů, oblečeni v ugandských uniformách, maskováni jako doprovod diktátora Amina v mercedesu, dosáhli Izraelci v tuhém boji s místní armádou a teroristy vítězství i triumfu pevných nervů.

Chcete si přečíst knihu?Blesková operace izraelských speciálních jednotek: Útok na letiště v Entebbe v roce 1976 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Dunstan. Číst Blesková operace izraelských speciálních jednotek: Útok na letiště v Entebbe v roce 1976 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY