Úvod do psychoterapie

Úvod do psychoterapie - Jan Vymětal | Dcparkrx.org

...etodami, především s hrou či pracovními listy, jež umožní lépe poznat dítě a jeho problém, vč ... ÚVOD DO PSYCHOTERAPIE - Jan Vymětal alternativy - Heureka.cz ... . sebepojetí. Nelze opomenout ani ... Úvod do psychoterapie CZ; Predať knihy. 1x Úvod do psychoterapie CZ ... Kniha je základní prezentací oboru psychoterapie, který se rozvíjí především díky psychologickým vědám a nalézá své uplatnění např. ve zdravotnické praxi a poradenství. Publikace mapuje vznik, vývoj a současný stav oboru, postihuje teoretické a ... Úvod do psychoterap ... Úvod do psychoterapie - Vymětal Jan | Knihy Grada ... . Publikace mapuje vznik, vývoj a současný stav oboru, postihuje teoretické a ... Úvod do psychoterapie, který vyšel v roce 2010 v nakladatelství Grada Publishing ve 3., aktualizovaném a doplněném vydání jako učebnice, je od prvních vět promyšleným a vyzrálým textem. Autor se tomuto tématu věnuje dlouhodobě: první vydání se objevilo v roce 1992 a druhé v roce 2003 rovněž v Grada Publishing, a. s. ... Úvod do psychoterapie. Kdo napsal knihu Úvod do psychoterapie? Autorem je Jan Vymětal. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. V našich podmínkách první a jedinečná publikace, která představuje úvod do problematiky školní psychologie a připravuje půdu pro další prakticky a speciálně orientované publikace. Kniha uvádí čtenáře do školní psychologie jako do relativně mladého psychologického oboru a současně subprofese. Stručně ilustruje historii školní psychologie ve světě i u nás a ... Úvod do podpornej psychoterapie. Autor: ... Táto kľúčová séria poskytuje ponor do základov každej formy psychoterapie a explicitne oslovuje šesť jadrových oblastí kompetencie potrebnej v medicínskej praxi ako načrtol ACGME a the American Board of Medical Specialties: starostlivosť o pacienta, medicínske vedomosti ... Úvod do psychoterapie Hlavní autor: Vymětal, Jan, 1945- Vydáno: (1992) Rogersovská psychoterapie / Hlavní autor: Vymětal, Jan, 1945- Vydáno: (1996) Rogersovský přístup k dospělým a dětem / Hlavní ... Úvod do psychoterapie 3., aktualizované a doplněné vydání . Jan Vymětal; Jan Vymětal . 5,0 . Sledovať autora . Ekonomika a právo Medicína Motivačná literatúra Prírodné vedy Česká próza Spoločenské vedy Učebnice a slovníky. Všetky knihy autora . Grada, 2010 ... Komiksový úvod do psychologie nabízí překvapivě chytré a poučené, přesto dostatečně zábavné a uvolněné uvedení do psychologie jako oboru, ale hlavně do rozumění lidskému chování a vnímání. Čtenáři se touto cestou seznámí se základními principy vnímání světa (percepce, učení, paměti, myšlení), vnímání sebe (metakognice, emoce, motivace, stres a ... Kupte e-knihu Úvod do psychoterapie od Jan Vymětal na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 %...

INFORMACE

AUTOR
Jan Vymětal
DIMENZE
5,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do psychoterapie.pdf

POPIS

Poznejte spolu s námi obor psychoterapie. Obor, jehož smyslem a cílem je prostřednictvím psychologických postupů a metod pomáhat lidem vnitřně destabilizovaným a často nemocným a nešťastným. Jinak vyjádřeno - psychoterapie zahrnuje prevenci, léčbu a rehabilitaci poruch zdraví specifickou komunikací a vztahem mezi psychoterapeutem a klientem či pacientem. Kniha je základní prezentací oboru psychoterapie, který se rozvíjí především díky psychologickým vědám a nalézá své uplatnění například ve zdravotnické praxi a poradenství. Mapuje vznik, vývoj a současný stav oboru, postihuje teoretické a praktické stránky léčby psychologickými prostředky, aplikační oblasti apod.

Chcete si přečíst knihu?Úvod do psychoterapie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Vymětal. Číst Úvod do psychoterapie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY