Brána k zázrakům: Tao a tchaj-ti-čchüan profesora Čeng Man-čchinga

Brána k zázrakům: Tao a tchaj-ti-čchüan profesora Čeng Man-čchinga - Wolfe Lowenthal | Dcparkrx.org

... profesora Čeng Man-čchinga v roce 1967, stal se jeho asistentem a po profesorově smrti v roce 1975 založil vlastní školu ... Mistři bojových umění | Kupte Knihy na Martinus.cz ... . Klíč k Chírámovi - Christopher Knihgt, Robert Lomas. od 264 Kč (15 e-shopů) Brána k zázrakům -- Tao a tchaj-ti-čchüan profesora Čeng Man-čchinga Lowenthal Wolfe. Wolfe Lowenthal (1939) žije se svou rodinou v Amherstu (Massachusetts) v USA a je učitelem ve své škole Long River Tai Chi Circle. Tchaj-ťi čchüan začal studovat u profesora Čeng Man-čchinga v roce 1967, stal se jeho asistentem a po profesorově smrt ... Brána k zázrakům -- Tao a tchaj-ti-čchüan profesora Čeng ... ... . Tchaj-ťi čchüan začal studovat u profesora Čeng Man-čchinga v roce 1967, stal se jeho asistentem a po profesorově smrti v roce 1975 založil vlastní školu. Tchaj-ťi čchüan začal studovat u profesora Čeng Man-čchinga v roce 1967, stal se jeho asistentem a po profesorově smrti v roce 1975 založil vlastní školu. O knize. Autor: Wolfe Lowenthal Kniha nakladatelství Argo, česky Formát 19,7 x 11,8, 139 stran, brožovaná...

INFORMACE

AUTOR
Wolfe Lowenthal
DIMENZE
4,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Brána k zázrakům: Tao a tchaj-ti-čchüan profesora Čeng Man-čchinga.pdf

POPIS

Druhá kniha Wolfa Lowenthala o umění tchaj-ťi čchüan je volným pokračováním první knihy Nic vám netajím. Pojednává o jednom z největších mistrů nedávné doby, Čeng Man-čchingovi, i o vlastních autorových zkušenostech jako žáka a učitele. Kniha obsahuje také techničtější pasáže, ani ty však nejsou pouze pro zasvěcené, protože principy cvičení ztělesňují obecné ideje taoistické filoso-fie, na jejichž základech toto tradiční čínské umění stojí. Tao, jež tchaj-ťi čchüan studuje, je přítomné ve cvičení stejně jako ve všedním životě. Text je inspirující nejen pro praktikanty tchaj-ťi, ale také pro všechny, kteří se ubírají cestou mírumilovnosti a žitím dobrých principů v moderním světě. Wolfe Lowenthal (1939) žije se svou rodinou v Amherstu (Massachusetts) v USA a je učitelem ve své škole Long River Tai Chi Circle. Tchaj-ťi čchüan začal studovat u profesora Čeng Man-čchinga v roce 1967, stal se jeho asistentem a po profesorově smrti v roce 1975 založil vlastní školu.

Chcete si přečíst knihu?Brána k zázrakům: Tao a tchaj-ti-čchüan profesora Čeng Man-čchinga ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wolfe Lowenthal. Číst Brána k zázrakům: Tao a tchaj-ti-čchüan profesora Čeng Man-čchinga Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY