Štukatérství

Štukatérství - Miloš Gavenda, | Dcparkrx.org

...vých profilů. Štukatérství Jiří Vykoukal Moravská Nová Ves: historické fasády: umělý pískovec: sádrové dekorace: umělý mramor: restaurování pískovce: dílenské práce: Evangelický kostel Skalica 2008: Evangelický kostel Skalica 2008: Furstova vila Bzenec 2009 - 2010: Štukatérství Jistebnický, Ledeč nad Sázavou ... Štukatérství Martin Bezdička - Jemnost v detailu ... . 220 likes. Jsme štukatérská rodiná firma zabývající se obnovou fasád, památkami a výzdobou interiérů. Naší prioritou je kvalita a osobní přístup k... http://www.artcapita.cz Opravujeme stávající štukovou výzdobu, chybějící části doplňujeme. Jsme schopni opravit i velmi poničenou štukovou výzdobu ... Firma Prečan Štukatérství opraví i klasickou fasádu. A nejen to - zateplení domuje také naší doménou. Proto ne ... Štukatérství Martin Bezdička - Jemnost v detailu ... . Naší prioritou je kvalita a osobní přístup k... http://www.artcapita.cz Opravujeme stávající štukovou výzdobu, chybějící části doplňujeme. Jsme schopni opravit i velmi poničenou štukovou výzdobu ... Firma Prečan Štukatérství opraví i klasickou fasádu. A nejen to - zateplení domuje také naší doménou. Proto neváhejte a napište nám svoji představu do formuláře v sekci Kontakt. Uvidíte, že vyhovíme Vašim požadavkům a splníme Vaše představy. štukatérství Jsme dodavatelé štukatérských technologií. Zakázková výroba: sádrové štuky, modely, formy, dekorační lišty, fabiony - rohové lišty, světelné římsy, stropní rozety, supraporty. Výroba a prodej sádrových štuků výhradně s vlastní produkcí štukatérských modelů. Štukatérskému řemeslu se věnujeme od roku 1963 (dnes již třetí generací). Ovládáme tradiční postupy i moderní technologie. Naši práci reprezentuje úspěšná Category:Stuccos. From Wikimedia Commons, the free media repository. Jump to navigation Jump to search. English: This category is for interior or exterior building ornamentation using stucco, plaster (plasterwork), parget (pargeting, pargetting) or similar material. http://www.artcapita.cz V tomto videu Vás provádíme průběhem výroby ...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Gavenda,
DIMENZE
3,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Štukatérství.pdf

POPIS

Na našem současném trhu ojedinělá publikace, přinášející zevrubnou informaci o štukatérském oboru, jehož největší rozkvět byl v českých zemích v 18. století. Nicméně toto pozoruhodné umělecké řemeslo přežilo až do současnosti a jeho mistři se dnes uplatňují při restaurování památek, dekoraci interiérů, ale i při realizaci výtvarných děl. Autoři se zevrubně věnují používaným historickým i současným materiálům a technologiím.V dalších kapitolách jsou podrobně popisovány jednotlivé techniky, ilustrované přehlednými kresbami a fotografiemi pracovních postupů. Kniha se zabývá i dnes málo známým speciálním technikám, jako je scagliola, umělé mramory, štukolustro apod.Závěrečná kapitola je pak věnována povrchovým úpravám. Kniha je určena širokému okruhu těch, kteří ve své činnosti přicházejí s touto technikou do styku, především pracovníkům památkové péče, studentům výtvarných škol, architektům a pracovníkům stavebních profesí.

Chcete si přečíst knihu?Štukatérství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Gavenda,. Číst Štukatérství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY