Barracuda 945: Podaří se odvrátit katastrofu, která hrozí spojeným státům ?

Barracuda 945: Podaří se odvrátit katastrofu, která hrozí spojeným státům ? - Patrick Robinson | Dcparkrx.org

...ch francouzských knih posledních let. Jedna válka ... Knihy autora Patrick Robinson | kníhkupectvo Literama.sk ... . Dva osudy. Tři kilometry. Francouzská herečka a režisérka Ma Přihlásit se | Registrovat se | Nápověda Antikvariát 5D. knihy na jednom míst ě - dnes ... Z Čech a Moravy až k severnímu pólu: Polární expedice na lodích Germanie a Hansa (1869 až 1870), Tegetthoff (1872 až 1874) a vzducholodi Italia (1928) Poté, co se čečenským teroristům podaří propašovat přes americko-mexickou hranici ruskou kufříkovou jadernou bombu z dob studené války, je prezident USA nucen znovu povolat jedinou jednotku, která je schopna zastavit hrozící nebezpečí: odstřelovače Navy SEAL Gila Shannona a jeho tým bojovníků od SEAL a Delta Force. ... Kniha PDF Svaté kosti, Kosti v písku, Kosti na popel ... ... . ...

INFORMACE

AUTOR
Patrick Robinson
DIMENZE
11,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Barracuda 945: Podaří se odvrátit katastrofu, která hrozí spojeným státům ?.pdf

POPIS

Generálu Rašhúdovi se za pomoci íránských vysoce postavených představitelů vojenského námořnictva podaří uskutečnit velkorysý plán, díky němuž získá v utajení (a s pomocí Číny) dvě ruské téměř nevyužívané útočné ponorky na jaderný pohon typu Barracuda 945. S jednou z nich podnikne plavbu Severním ledovým oceánem a Pacifikem do námořní základny čínského námořnictva, kde nad ponorkou převezme fakticky velení a spolu s íránskou posádkou tajně odpluje k aljašským břehům. Zde začíná série diverzních akcí, při kterých za pomoci řízených střel s plochou dráhou letu a íránských elitních žabích mužů napadají a ochromují zařízení ropného průmyslu USA, aniž americká odpovědná místa vůbec tuší, co se děje. Dramatická mise ve jménu Alláha vrcholí útokem na velkou elektrárnu v jižní Kalifornii, a to právě v době předávání filmových Oscarů v Hollywoodu. Vše vyústí v masivní výpadek dodávky elektrického proudu jak v Los Angeles, tak v San Francisku. Admirál Morgan však brzy na zákeřný útok odpoví.

Chcete si přečíst knihu?Barracuda 945: Podaří se odvrátit katastrofu, která hrozí spojeným státům ? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Robinson. Číst Barracuda 945: Podaří se odvrátit katastrofu, která hrozí spojeným státům ? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY