Kompozice digitální fotografie v praxi: kniha, která vás naučí kreativně tvořit

Kompozice digitální fotografie v praxi: kniha, která vás naučí kreativně tvořit - Marie Němcová | Dcparkrx.org

...ha velka kniha hdr fotografie, kniha cernobila fotografie, velka kniha fotografie, velka kniha digitalni fotografie, velka kniha sportovni fotografie, velka kniha hdr fotografie, velka kniha reportazni fotografie Kompozice digitální fotografie v praxi - recenze S podtitulkem "kniha, která vás naučí kreativně tvořit" vydala GRADA knihu Marie Němcové "Kompozice digitální fotografie v praxi" ... Kompozice digitální fotografie v praxi - Marie Němcová ... ... . Knize jsem věnoval svoji recenzi, kterou najdete na adrese: Kompozice digitální fotografie v praxi . kniha, která vás naučí kreativně tvořit. Němcová Marie. Kniha je průvodcem fotografa amatéra, který využívá komfort fotografování s digitálním aparátem. Povede jej k tomu, aby snímek nebyl pouhým dokumentem a autor do něj mohl vložit určitý obsah a pocity, které jej oslo ... Kompozice digitální fotografie v praxi: kniha, která vás ... ... . Knize jsem věnoval svoji recenzi, kterou najdete na adrese: Kompozice digitální fotografie v praxi . kniha, která vás naučí kreativně tvořit. Němcová Marie. Kniha je průvodcem fotografa amatéra, který využívá komfort fotografování s digitálním aparátem. Povede jej k tomu, aby snímek nebyl pouhým dokumentem a autor do něj mohl vložit určitý obsah a pocity, které jej oslovily ......

INFORMACE

AUTOR
Marie Němcová
DIMENZE
7,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Kompozice digitální fotografie v praxi: kniha, která vás naučí kreativně tvořit.pdf

POPIS

Kniha je průvodcem fotografa amatéra, který využívá komfort fotografování s digitálním aparátem. Povede jej k tomu, aby snímek nebyl pouhým dokumentem a autor do něj mohl vložit určitý obsah a pocity, které jej oslovily při výběru námětu. Pomůže mu vyskládat jednotlivé prvky v obraze, pochopit jejich roli v něm a zvolit nejvhodnější kompoziční řešení. Nabídne množství tvůrčích námětů a nápadů od zachycení reality až po abstrakci. Současně uvádí možnosti využití osvětlení, barevných efektů nebo neostrosti jako kreativních prvků, až po tvůrčí nedodržení kompozičních pravidel. Kapitola o digitálním aparátu je zaměřena na využití jeho režimů a různých nastavení ve prospěch podpory obsahu snímku a tvůrčího záměru. Samostatná kapitola se věnuje rozboru a hodnocení ukázek snímků s nejčastěji se vyskytujícími chybami. Čtenář v ní najde také náměty pro kouzla a triky v digitální fotokomoře počítače, týkající se nejen technického vylepšení obrazu, ale zejména jeho přeměny v kreativní snímek.

Chcete si přečíst knihu?Kompozice digitální fotografie v praxi: kniha, která vás naučí kreativně tvořit ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Němcová. Číst Kompozice digitální fotografie v praxi: kniha, která vás naučí kreativně tvořit Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY